Poslala ho pro kapra, koupil si rum a ustlal si před obchodem

Před Albertem se válel opilec
 

Nehezké vánoce prožila žena z pražského Černého Mostu. Svého syna poslala pro kapra ke stánku. Místo kapra si ale muž koupil láhev rumu a domů se nevrátil.

 

Válel se před samoobsluhou

Před supermarketem Albert na Černém Mostě v Breitcetlově ulici bylo veselo. Válel se zde totiž totálně opilý mladík. Ještě před tím než si ustlal na zemi měl obtěžovat nakupující v tomto obchodě, a tak zaměstnanci přivolali strážníky. Ti si muže podali, bohužel byl natolik opilý, že mu nebylo absolutně rozumět. Ostatně vedle něj ležela na zemi láhev od rumu, takže bylo zcela jasné, jak se muž upravil.

 

Místo kapra rum

Strážníci si povolali na pomoc motorizovanou hlídku, když tu se muž zvedl a začal jim nadávat a dokonce i vyhrožovat útokem jistého Ukrajince. Strážníky dokonce napadal, a tak mu nasadili želízka. Následně strážníci zjistili, že jde o čtyřiadvacetiletého muže, jehož matka ho poslala s penězi pro kapra. Místo kapra dal ale přednost láhvi rumu. Matka, která dorazila na místo, přiznala, že její syn v poslední době často pije, je agresivní a že se ho bojí. Muž začal urážet i svou matku, a tak ho strážníci odvezli na záchytku, kde trávil začátek vánoc.  


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru