Vyhrožoval manželce s mačetou v ruce. Poranil přitom sám sebe

Vyděšená žena se před manželem schovala do ložnice. Odtud zavolala policii.
  |  

Muž v Kladně popadl během manželské hádky mačetu do ruky a vyhrožoval své ženě zabitím. Nakonec sám skončil v nemocnici a ještě mu hrozí až tři roky vězení.

Odešel do technické místnosti a vrátil se s mačetou

Manželé z Kladna prožili včera neklidný večer. Sedmatřicetiletý muž začal během hádky své manželce vyhrožovat zabitím. Následně ukázal, že svá slova myslí vážně, když si vzal z technické místnosti do ruky mačetu. Zděšená manželka se schovala do ložnice a zavolala policii.

 

Krev na zemi vyděsila policisty

Policejní hlídka se tedy v půl jedenácté večer vydala do Polské ulice. Na místě se policisté nestačili divit. Na zemi totiž spatřili větší množství krve a ze dveří obývacího pokoje na ně hleděl poraněný sedmatřicetiletý muž.

 

V opilosti ublížil sám sobě

Následně zjistili, že násilník se na svou ženu dobýval přes zamčené dveře. Rozbil přitom skleněnou výplň dveří a mačetou si přitom poranil ruku. Policisté mu sebrali zbraň a postarali se o to, aby do příjezdu záchranné služby nevykrvácel.

Z Oblastní nemocnice Kladno putoval do policejní cely. "Na místě provedená dechová zkouška navíc ukázala, že muž byl pod vlivem alkoholu. Nadýchal přes jednu promile," doplňuje policejní mluvčí Michaela Nováková. Za nebezpečné vyhrožování mu hrozí až tři roky odnětí svobody.