V Nehvizdech na mysliveckém bále ukradli srnu

Tombola na bále v Nehvizdech
17.01.2016 - 18:00   |  

V Nehvizdech se musela tombola obejít bez jedné z cen, a to bez srny. Tu totiž kdosi neznámý z tomboly pár hodin před ukončením akce zcizil. 

Vyprodaný bál

Myslivecký bál v Nehvizdech je velmi oblíbená akce. Konal se 16. ledna v místní sokolovně a pořadatelé dopředu hlásili, že vstupenky jsou prakticky vyprodány. Kromě tance zde čekala na návštěvníky také tombola. A jelikož se jednalo o myslivecký bál, šlo hlavně o ceny rázu úlovků. Jednou z těchto cen tak kromě bažantů a zajíců byla také srna.

 

Srna zmizela

Bohužel tuto cenu výherce v tombole neobdržel: „Dnes nad ránem z Mysliveckého bálu byla odcizena neznámým pachatelem srna. Tímto děkuji zloději, ať si na ni pochutná!“ vzkázal jeden z pořadatelů akce. „V Nehvizdech bychom to nečekali,“ tvrdí místní, jiní dodávají: „Až budou v některé hospodě srnčí hody, pachatel je jasný.“ Na bále bylo kolem 200 osob a ukrást mezi tak malým počtem lidí cenu z tomboly asi není jen tak. Věřme, že se jednalo jen o hloupý vtípek kohosi pod vlivem a že se situace jak z filmu Hoří, má panenko již nebude opakovat.  


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru