V ulici Ve Žlíbku v Horních Počernicích opět uvízl kamion, urval si střechu

19.01.2016 - 14:22   |  

Průjezd pod železnicí v Horních Počernicích v pondělí opět zablokoval kamion, který se nevešel pod železniční podjezd. Nehody se zde opakují dost často… Nepomohlo by přeměření? 

 

Kamion si poničil korbu

Pod železniční tratí v této ulici lze projíždět pouze do výšky dvou metrů. Bohužel, mnozí řidiči nákladních aut toto upozornění nerespektují. A výsledek? Poničený kamion, neprůjezdná komunikace, naštvaní řidiči, kteří musí čekat než kamion vyprostí a do té doby toto místo zdaleka objíždět. Přesně to se zde stalo v pondělí kamionu, který si poničil korbu.

 

Reklama na obchod pro kamiony láká

Na druhou stranu je přímo na podjezdu umístěna reklama na Truck shop, tedy obchod s doplňky pro kamiony, která jako by ke vjezdu lákala. Takto zde skončí kamion každou chvíli: „Minulý týden tam zas jeden tenhle velký kamion ve směru do Radonic musel couvat, takže od podjezdu až ke světelné křižovatce bylo ucpáno,“ říká svědek nehody z minulého týdne. „Nevyplatilo by se udělat kontrolní měření před podjezdem?“ ptají se místní. Pro radnici je to určitě dobrý podnět k zamyšlení!  


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru