Na říčanském plese vystoupí vítězka StarDance, Maruška Doležalová a Marek Zelinka!

Zobrazit fotogalerii (4)
  |  

Ples v Říčanech se koná již popáté a tentokrát s hvězdnou účastí, Marie Doležalová se svým parťákem Markem ho budou také moderovat! 

Vítězové StarDance zatančí třikrát

Reprezentační ples v Říčanech představuje vrchol místní společenské sezóny. A tak si sem nepozvali nikoho menšího, než vítěze televizní soutěže v tanci StarDance! Marie Doležalová se svým partnerem Markem Zelinkou okouzlili televizní diváky, nyní se předvedou v Říčanech nejenom při tanci, kdy si představí hned několik vystoupení, ale celý večer budou také moderovat. Tančit budou třikrát, latinu, klasiku a jeden tanec jako překvapení. Že by předvedli své freestylové vystoupení s aktovkami, kterým očarovali diváky?

 

Přijede i Felix

Ples se koná 27. února od 20 hodin v kulturním centru Labuť v Říčanech. Hostem bude Felix Slováček mladší, k tanci a poslechu bude hrát bigband Červení panteři. Vystoupí také říčanské taneční soubory - tanečnice ze studia DANCE EB a tanečníci rokenrolu z taneční školy Twist. Nebudu chybět ani členové tanečního klubu Fuego. Ples Říčan se koná již popáté, za vstupenku dáte 250 korun.  


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru