Foto: Kuriozity ve středu Čech - kočičí selfie, infantilní autobus a vegetariáni

A když vás neupálí, podíváte se aspoň ne extra-mega ohňostroj.
Zobrazit fotogalerii (68)
23.01.2016 - 12:41   |  

Údajně momentálně prožíváme nejdepresivnější období celého roku. Při toulkách naším krajem to však tak nevypadá. Dnes jsme si pro vás připravili kočku, která umí fotit. Autobusáka se zálibou v plyšácích, pozůstatky protektorátu a také vegetariány, kteří už nevědí, co by jedli.

V útulku Lesan v Kralupech nad Vltavou žije mnoho psích i jeden kočičí obyvatel. Kočka má svoje psí kamarády na povel. Na co utrácet za selfie tyč, tohle zvládne levou zadní, respektive levou přední, šikovný mourek. Více o útulku se můžete dozvědět v naší videoreportáži.

Tak pánové, tři, dva, jedna úsměv. (Kralupy nad Vltavou)

Přesouváme se trochu na západ a u zvířátek ještě chvíli zůstaneme. Tentokrát jsou ale plyšová. Tito roztomilí cestující zpříjemňují nudu v autobuse Exprescar mezi Prahou a Kladnem. Řidič dbal na jejich bezpečnost a před vyjetím se ubezpečil, že žádná zatáčka nebude pro tyto mrňouse problém.

Autobus pojme zhruba padesát cestujících a ještě dvojnásobný počet plyšových pasažérů. (Exprescar Praha - Kladno)

 Roztodivné úkazy potkaly tento týden kolegu Michala Štingla, když se vydal na toulky jižně od Prahy. Bývalý drážní domek v zastávce Petrov u Prahy zde stále nese původní protektorátní název Pikowitz (Pikovice).

Tohle není žádná Dovolená v protektorátu. Bývalý drážní domek s původním protektorátním názvem najdete v zastávce Petrov u Prahy.

Když si takhle jdete lesem, občas se trochu ztratíte a obzvlášť v tomto počasí hrozí, že vás přepadne ukrutný hlad. Budete-li ztraceni poblíž chatové osady mezi Pikovicemi a Hradišťkem, dost možná se na vás usměje štěstí. Pro unavené houbaře je tu totiž darovací stůl, kde si můžete nabídnout, co hrdllo ráčí a případně odložit, co vás v kapse tíží.

Tento úkaz naleznete u chatové osady mezi Pikovicemi a Hradišťkem.

 V zimě nás rozhodně nebaví chodit stále jenom po venku. Nákupní centra, jakým je např. Tesco v Letňanech, jsou ideálním místem, kde se ohřát a přijít na jiné myšlenky. Trochu nás zarazila tato reklama, která nás má přivábit ke koupi fialek. Že by nový trend v jídelníčku vegetariánů? Nebo ještě dražší jídlo pro kočky?

Emancipovaná žena ví, co chce. I kdyby to měla být fialka ke svačině. (Letňany)

Máte aktuální fotografii nebo archivní kousek, o němž se domníváte, že by ho stálo za to zveřejnit? Neváhejte a obraťte se na nás. Vlastnoručně pořízené snímky nebo tipy na humorné obrázky posílejte na adresu info@ctidoma.cz. Těšíme se na vaše příspěvky!

Čtěte také:


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru