Na dálnici D7 havarovalo pět aut a ztratil se pes

Pacientovi se podařilo sebrat zbraň jednomu z policistů!
  |  

Dvě dopravní nehody, dvě zranění, pět aut a jeden ztracený pes. Taková je bilance dnešního rána na dálnici D7. Provoz ve směru na Prahu byl zcela uzavřen na hodinu a půl.

Skončili v nemocnici a utekl jim pes

„K dopravní nehodě došlo okolo šesté hodiny ranní, kdy ve směru na Slaný na dálnici D7 na 2. kilometru došlo ke střetu dvou vozidel,“ sdělila ČtiDoma.cz policejní mluvčí Marcela Pučelíková. Před sjezdem na Kněževes zezadu narazila Audi A9 do Škody Octavie. Náraz Audi odmrštil. Auto přeletělo přes svodidla do protisměru dálnice D7.

„V tomto vozidle jela spolujezdkyně a řidič. Oba utrpěli zranění a byli převezeni vozidlem rychlé záchranné služby do nemocnice,“ říká policejní mluvčí. V autě spolu s nimi cestoval ještě pes. Během nehody se dostal z vozu a doteď se ho ještě nepovedlo najít.

Čtěte také: Feťáci bourali na železničním přejezdu. Pak se dali na útěk

V koloně do sebe narazila další tři auta

Na místo se sjely hasičské jednotky z Prahy – Petřiny, podnikový záchranný sbor z Letiště Václava Havla a jednotka středočeských hasičů. „Cestou k zásahu narazila jednotka v 7:05 na další dopravní nehodu, která byla na exitu Středokluky,“ uvedl pro ČtiDoma.cz mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel.

 Směrem na Prahu se totiž tvořily kolony, kde do sebe podle Marcely Pučelíkové narazila další tři vozidla. „Tato nehoda se naštěstí odešla bez zranění,“ dodává policejní mluvčí. Zatímco jednotka středočeských hasičů z Roztok u Prahy zasahovala na 7. kilometru, na místo původní nehody musel záchranný sbor vyslat další jednotku z Kladna.

Nejvíce mrtvých na silnicích bylo loni ve středních Čechách

Alkohol na vině nebyl

Ve směru na Prahu byla dálnice D7 zcela uzavřena zhruba na hodinu a půl. V opačném směru zůstala dálnice průjezdná alespoň v jednom pruhu. „U všech řidičů byly provedeny dechové zkoušky s negativním výsledkem. Příčiny a okolnosti těchto dopravních nehod jsou předmětem šetření dopravních policistů Prahy – západ,“ doplňuje Marcela Pučelíková.

Čtěte také: Kamion se při otáčení zasekl o rodinný dům


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru