Kde bude Rákosníčkovo hřiště? V Říčanech, nebo třeba v Českém Brodě?

Na hřišti v Újezdě nad Lesy si děti mohou skvěle pohrát!
  |  

Každý rodič dá jistě zapravdu tvrzení, že dětských hřišť není nikdy dost. Pokud chcete, můžete nyní vybudování hřiště ve svém okolí ovlivnit. Můžete totiž hlasovat, že nové Rákosníčkovo hřiště vyroste právě u vás!

Michal přijde také

Hlasuje se na stránkách www.lidl-rakosnickova-hriste.cz, kde je možné zvolit lokalitu podle krajů a dále si pak vybrat, kde by mělo hřiště vyrůst. Naposledy toto hřiště otevřeli třeba v Újezdě nad Lesy, nebo v Nehvizdech. Hřiště zahrnuje houpačky, prolézačky, pískoviště, nebo třeba hrací domeček. Otevření hřiště je slavnostní událostí, kdy děti soutěží a nechybí zde ani populární Michal z Kouzelné školky spolu s Františkem.

 

Říčany, Brod, nebo Vysočany?

Hlasovat je možné jen pro jedno hřiště, podle toho, které nasbírá nejvíce hlasů, se zvolí lokalita nového hřiště. A kde by mohlo hřiště nově vyrůst? Nabízí se třeba lokalita v Českém Brodě J.Kouly, nebo v Říčanech na Černokostelecké, nebo hned dvě místa ve Vysočanech, či třeba v Letňanech. Vybudovány budou hřiště v několika kategoriích, podle toho, kolik má dané město obyvatel.  


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru