Foto: Kuriozity ve středu Čech – jarňáky na sněhu

A když vás neupálí, podíváte se aspoň ne extra-mega ohňostroj.
Zobrazit fotogalerii (68)
  |  

Sněhulák v Praze řídil dopravu. Řidiči těžce hledali své zapadané vozy a v jednom středočeském autobuse si můžete dokonce bezpečně zaplavat.

Policie měla plné ruce práce. Naštěstí se mohla spolehnout na tohoto pomocníka. (křižovatka Vinohradské a Bělohorské v Praze)

Když napadne sníh, jedná se v Praze o velký svátek. Tento týden se v metropoli proslavil sněhulák, který řídil dopravu na křižovatce Vinohradské a Boleslavské. Jak už to s celebritami bývá, jeho sláva měla jepičí život. Vzpomínka zůstane věčná R.I.P.

 

Prodám Toyotu. Zn. garážové stání z přírodního materiálu v ceně. (Opatov)

Nadávání, spílání a čekání na oblevu jako na smilování. Takových reakcí se nejčastěji dočkáte od řidičů při sněhové kalamitě. Jeden z našich čtenářů z Opatova to naopak vzal sportovně. Poslal nám tuto fotografii (vlevo) se slovy: "Prodám Toyotu Corollu, výborný stav, druhý majitel. Zn. garážové stání z přírodního materiálu v ceně." 

 

 

 

 

 

Kdybyste měli pocit, že do autobusu prší, nezoufejte. Plovací vestu najdete pod sedadlem.

Na cestách ještě chvíli zůstaneme. Autobus 301, který jezdí mezi Chýnicemi a Vypichem, má za sklem nápis: "Plovací vesta je pod vaším sedadlem." Protipovodňová opatření, jak mají být.

 

 

Netradiční zážitek si z bleších trhů na Kolbence odnesla naše redaktorka Zuzana Zelenková.

Redaktorka Zuzana Zelenková se dnes vypravila na bleší trhy na Kolbenku. Při své návštěvě utrpěla lehký šok. Jak to na trzích vypadalo můžete vidět na fotografii vlevo. Dodáváme, že naše kolegyně se vrátila živá, zdravá a dokonce s fotoaparátem stále na krku.

Máte aktuální fotografii nebo archivní kousek, o němž se domníváte, že by ho stálo za to zveřejnit? Neváhejte a obraťte se na nás. Vlastnoručně pořízené snímky nebo tipy na humorné obrázky posílejte na adresu steinbachova@ctidoma.cz. Těšíme se na vaše příspěvky!  Inspirovat se můžete i v naší rozsáhlé fotogalerii.

 

 

 

Čtěte také:

Vykonal velkou potřebu přímo před strážníky

Foto: Kuriozity ve středu Čech - věci, které nejsou na svých místech

Foto: Kuriozity ve středu Čech - sexistické prasátečko a raný kapitalismus v Čechách