Vražda v Klánovickém lese objasněna. Opravdu šlo o poklad!

11.03.2016 - 12:01   |  

Policisté vysvětlili, jak přišli na vraha z klánovického lesa a ej to neuvěřitelný případ! Doapdení bylo o to horší, že vrah svou oběť vlastně ani neznal, zastřelen byl vlastně náhodně. 

Střílel už v roce 2013 

Policistům se podařilo rozplést naprosto neuvěřitelný příběh, který vedl k odhalení vraha z Klánovického lesa. Pachatele pomohly odstranit balistické stopy. Policisté totiž díky procházení záznamů zjistili, že se jedná o stejnou střelnou zbraň, kterou vytáhl zloděj, který v roce 2013 vykrádal vily v Dolních Počernicích. Na tohoto zloděje si počíhali, kdy vykrádal jiný dům a chtěl se přesunout dále.

 

Bránil svůj poklad 

Díky jeho výslechu mohli teprve celý případ objasnit. Zjistili, že tento muž kradl hlavně šperky a podobné luxusní záležitosti. Nevedl nijak výstřední život a šperky si odkládal na horší časy. Celý svůj poklad zakopal v Klánovickém lese, kde se pohyboval nebohý Boris, který byl zkrátka a dobře v nepravý čas na nepravém místě. Zloděj ho chladnokrevně zastřelil a druhý den své dílo zkázy dokonal, když přišel ještě tělo podpálit. Muž má bohatou trestní minulost, odsouzen byl již v roce 1989, je mu padesát let. Odsouzen může být na patnáct až dvacet let, či mu dokonce hrozí doživotí.  

Podívejte se na fotky pokladu do galerie!


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru