Foto: Kuriozity ve středu Čech – v dobré společnosti

A když vás neupálí, podíváte se aspoň ne extra-mega ohňostroj.
Zobrazit fotogalerii (68)
  |  

Komunisté přejí k MDŽ. Sociální demokraté by si zase přáli, aby jejich plakát visel někde jinde. I policisté mohou dostat botičku. A na Sázavě si můžete půjčit loď i lodičku.

Pokud by jedinou aktivitou KSČM bylo přání k různým svátkům, výročím a jiným událostem, byl by svět hned o něco hezčí. (Nelahozeves)

Mezinárodní den žen je mnohými považován za socialistický přežitek a podobné plakáty jim dávají za pravdu. Za ženské členky redakce děkuji za přání. Popřáli bychom Komunistické straně Čech a Moravy brzké rozpuštění, leč v poslední době se ukazuje, že by se tím mnoho nevyřešilo. Komunisty bychom potkávali neustále, jenom by převlékli barvu a nebyli tak vidět.

 

 

 

 

 

 

Někdy jedna fotka řekne více než tisíc slov. (Beroun)

Něco podobného se ostatně odehrává v Berouně. Bývalý člen KSČ Ivan Kůs nyní sedí v čele radnice v barvách ČSSD. Sociální demokraté navíc pořádali v Berouně emocemi nabitou debatu, o níž jsme psali ve článku Diskuze o uprchlících: Jsme xenofobní národ?. Celá reportáž ale zůstává ve stínu této všeříkající fotografie.

 

 

 

Někdy není na škodu dát policii ochutnat vlastní medicínu. (Sadská)

Berounem nedávno otřásl skandál. Šestnáct místních strážníků čelí obvinění mimo jiné za to, že některým lidem odpouštěli přestupky a nenasazovali botičky. Ani se státní policií v Sadské to nevypadá růžově. Jeden místní občan zde vzal zákon do vlastních rukou a rozhodl se policistům ukázat, zač je toho loket!

 

 

Vyjet si na vodu už dnes není jen tak. Obuv musí ladit s lodí, jinak s vámi nikdo nesoulodí.

Na Sázavě nefrčí botičky, nýbrž lodičky. Jednu takovou si můžete půjčit za pouhých 50 korun na hodinu. No, neberte to!

 

 

 

 

Máte aktuální fotografii nebo archivní kousek, o němž se domníváte, že by ho stálo za to zveřejnit? Neváhejte a obraťte se na nás. Vlastnoručně pořízené snímky nebo tipy na humorné obrázky posílejte na adresu steinbachova@ctidoma.cz. Těšíme se na vaše příspěvky!  Inspirovat se můžete i v naší rozsáhlé fotogalerii.

 

Čtěte také: