Nehvizdy čeká jízda motorkářů! Máme přesný čas

Zobrazit fotogalerii (6)
24.03.2016 - 20:12   |  

V sobotu 2. dubna budou moci nejenom nehvizdští pozorovat pořádnou jízdu motorkářů, kteří budou směřovat do Poděbrad. Pokud se chcete potěšit pohledem na krásné stroje, kterým budou vévodit Harleye, buďte připraveni. 

Na to, jak bude jízda probíhat jsme se zeptali motorkáře Honzy Sukyho Soukenky.

 

Co bude jízda obnášet?

Jízda bude klasicky obnášet skupinovou jízdu s HD klubem Praha, kteří tuto akci každoročně organizují a v podstatě se k nim přidávají motorkáři všech řezných kategorií i když zrovna nemají Harley... Při příjezdu do Poděbrad se většinou motorky zaparkuji na kolonádě, když ještě zbyde misto. Tam je většinou doprovodny program (hudba a občerstvení ). Ale samozřejmostí je hlavne pokec s ostatními motorkáři.

 

V kolik hodin mohou lidé motorkáře čekat?

Ohledně času je to velmi komplikované, jelikož HD klub moc čas kdy jejich kolona pojede nechce zveřejňovat, aby jeli sami a nikdo se k nim nepripojoval. Ale casove to většinou vždy je kolem 9-10 hod.

 

Kolik vás asi pojede a na jakých strojích?

Kolik nás pojede to přesně nejsem schopen odhadnout, ale většinou to stačí na to, aby motorkáři zaplnili celou kolonádu, náměstí v Poděbradech a okolní ulice. Většinou to je tak 50 na 50, pořádají to kluci na Harleých a zbytek nás jsou motorkáři různých strojích (skútry, silniční motorky, naked motorky, motardi, cross, cestovní motorky atd..).

 

Podle posledních informací by měla kolona motorkářů projet Nehvizdy kolem 11:20 hodin.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru