Děti v nouzi! Policie hledá dívku a chlapce z Říčanska

  |  

Policie pátrá od pátku po třináctileté Mije Kadijevič, která odešla s o rok starším Petrem Šafránkem. Oba odešli z domova a nepodávají o sobě žádné zprávy. 

Dívka s chlapcem chodila, navštěvovali také stejnou školu na Praze 9 - Proseku. Chlapec se však nedávno s rodinou odstěhoval na Říčansko, takže se už nemohli vídat tak často. Bylo právě to motivem jejich útěku? Jejich rodiny se o ně každopádně velmi bojí. 

 

Dvojice měla být podle jedněch zpráv viděna kolem 20. hodiny v Říčanech. Signál z mobilu ale zachytili policisté u holešovického nádraží. 

Popis třináctileté dívky: Pohřešovaná má 165 centimetrů vysokou hubenou postavu. Má oválný obličej, hnědé oči a hnědé vlasy. Nosí rovnátka, na kterých má nalepené gumičky černé barvy. V době odchodu z domova na sobě měla černou koženou bundu s kovovými cvoky na ramenou, fialové úzké kalhoty a šedé triko. Na nohou měla barevné tenisky.

Popis čtrnáctiletého chlapce: Pohřešovaný má 170 centimetrů vysokou hubenou postavu. Má hnědé oči a hnědé vlasy česané na patku. V době odchodu z domova měl na sobě černé džíny, hnědou delší bundu a černé triko s potiskem ve tvaru obdélníku. Na nohou měl šedé boty a na zádech černo – šedý batoh.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru