Pejskařka pokousala muže a zaútočila na dvě ženy

Tvrdé vynucování psí poslušnosti vedlo ve čtvrtek v Kladně ke rvačce. Dvěma slečnám se nelíbilo chování pejskařky k jejímu psovi. Za soucit s němou tváří si dívky vysloužily několik ran do obličeje. Šestnáctiletého mladíka, který se jim snažil pomoct, pejskařka kousla do ruky.

03.04.2016 - 07:00   |  

Neposlušný pes a agresivní panička

Ve čtvrtek krátce po jedenácté se na náměstí Svobody v Kladně strhla mela. Dvěma devatenáctiletým slečnám se nelíbilo, jak se pejskařka chová ke svému psovi. Ten ji neposlouchal a třiadvacetiletá žena po něm požadovala poslušnost nevybíravým způsobem.

Za dobrotu byl pokousán

Situace se vyhrotila, když pejskařka začala obě slečny mlátit do obličeje. Na pomoc jim přispěchal šestnáctiletý mladík. Pejskařku chytil. Ta ho za to kousla do ruky. Na chvíli se uklidnila, pak ale jednu ze slečen srazila k zemi. Chtěla ji mlátit dál, ale mladík s druhou ženou jí v tom zabránili.

Na místo dorazili policisté a odvezli si pejskařku na služebnu. Obě slečny putovaly do nemocnice. Od mlácení měly pohmoždiny a podlitiny na obličeji.

Klíčová slova:
pes

Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.