Hledané děti nejsou od pátku stále doma, vídají je na Říčansku

  |  

V sobotu jsme vás informovali o tom, že se pohřešují dvě děti, chlapec a dívka, kteří společně utekli. Bohužel jejich rodiče stále trnou hrůzou, neboť se děti nevrátily domů. 

Mije Kadijevič je teprve 13 let, jejímu příteli Petru Šafránkovi o rok více. Obě děti spolu utekly v pátek a doposud se domů nevrátily. Podle některých svědectví se pohybují někde na Říčansku, vrátit se zřejmě ještě nemají v plánu. Každopádně jim hraje do karet také mimořádně teplé počasí. Telefon mají obě děti vypnutý.

Petr Šafránek je vysoký asi 170 cm, má hubenou postavu, hnědé vlasy a hnědé oči, vypadá na 15 až 17 let. V době odchodu z domova měl na sobě černé džíny, hnědou delší bundu a černé triko s potiskem ve tvaru obdélníku. Na nohou měl šedé boty a na zádech černo – šedý batoh.

Mija Kadijevič je asi 165 cm vysoká, hubená, má hnědé vlasy a hnědé oči. Nosí rovnátka, na kterých má nalepené gumičky černé barvy. V době odchodu z domova na sobě měla černou koženou bundu s kovovými cvoky na ramenou, fialové úzké kalhoty a šedé triko. Na nohou měla barevné tenisky.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru