Přes tři a půl promile nadýchal řidič po bouračce

Zobrazit fotogalerii (3)
20.04.2016 - 12:23   |  

Opilý řidič nejprve naboural auto v protisměru. Pak ještě najel na obrubník a narazil do dopravní značky. Když ho zastavili kladenští policisté, nadýchal 3,56 promile alkoholu.

V Kladně se 17. dubna po půlnoci odehrála kuriózní nehoda. Alkoholem značně posilněný řidič jel ve směru od Kročehlavské do Pražské ulice. Čtyřicetiletý muž přejel částečně do protisměru a srazil se s protijedoucí Fabií, kterou řídil osmnáctiletý mladík.

Opilec se ani nezastavil a pokračoval v jízdě, která ale zanedlouho skončila. Poté, co odbočil do ulice Na Zelené, najel na obrudník a narazil do dopravní značky. Při zkoušce na alkohol mu policisté naměřili 3,56 promile v dechu.

Nikomu se naštěstí nic nestalo. Opilý muž ale svou krasojízdou způsobil škodu 45 tisíc. Okamžitě přišel o řidičský průkaz a putoval do policejní cely. Za to, že řídil pod vlivem návykové látky, může jít až do vězení až na tři roky.

Policisté z Hradišťka se zase nedávno setkali s opilým cyklistou. Muž na kole kličkoval z jedné strany silnice na druhou. Když ho muži zákona zastavili, pokusil se je uplatit několika tisíci korunami. Více informací najdete ve článku Opilý cyklista chtěl podplatit policisty. Během akce ALKOHOL zase policisté kontrolovali, zda v podnicích nalévají i nezletilým. Rekordman ze středních Čech měl v krvi podobné hodnoty jako výše zmíněný řidič. Více ve článku Nezletilý chlapec rekordmanem. Nadýchal přes 3 promile!

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru