Chlapec přežil srážku s autem v Říčanech. Mohla za nehodu matka?

Na místě zasahovala záchranka...
  |  

V pondělí odpoledne srazilo auto u studia Harmonie v Říčanech malého chlapce. Dobrá zpráva je, že chlapeček přežil a nebude mít žádné následky.

Pokud dítě srazí auto, jde vždy o velkou tragédii. Jak se zdá, ta v Říčanech má šťastný konec.

 

Chlapečka srazilo auto na Černokostelecké

Chlapečka srazilo auto na hojně frekventované Čerkonostelecké ulici, kde je zákaz předjíždění a radary zde měří rychlost. „Mohu potvrdit, že jsme zasahovali v pondělí odpoledne v Říčanech na Černokostelecké. Zde jsme ošetřili chlapce, toho jsme následně naložili a odvezli do krčské nemocnice,“ sdělila nám Petra Effenbergerová, tisková mluvčí středočeské záchranky. „Dítě mělo jen lehká zranění a jeho stav byl dobrý,“ řekla dále.

 

Řidič ve špatném stavu

Dobrý ale rozhodně nebyl prý psychický stav řidiče, který dítě srazil. Ten prý podle očitých svědků dokonce plakal, sám má prý děti a byl celou situací a tím, co se mohlo stát, otřesen.

 

Dítě bez dozoru?

Doposud není zcela jasné, kdo přesně za srážku mohl, zda řidič, který jel příliš rychle, nebo snad dítě. Mezi lidmi se povídá, že dítě prý čekalo na matku, která byla navštívit právě studio Harmonie a své dítě nechala v autě. Dítě však z auta odešlo, vstoupilo do silnice, kde ho srazilo auto. Matka prý právě ze studia vycházela a srážku viděla na vlastní oči.

 

Proč nepoužila dětskou pojistku?

Pokud je tomu skutečně tak, lze jen těžko pochopit, proč matka dítě v autě nezajistila dětskou pojistkou. Případ je tedy varováním pro všechny rodiče, aby nenechávali své děti bez dozoru. Další informace zjišťujeme od policie.

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru