Dva mrtví po nehodě u Mirošovic. Policie potřebuje svědectví

Policisté hledají svědky nehody - ilustrační obrázek.
12.05.2016 - 09:39   |  

V sobotu dopoledne došlo u Mirošovic na Praze-východ k tragické nehodě. Zemřeli zde dva lidé. Policie nyní hledá svědky tohoto neštěstí. 

Příčina nehody se šetří a právě proto policie potřebuje vaše svědectví.

 

Tři vozidla v sobě

Jisté je, že se zde střetla dokonce tři vozidla: „Poblíž obce Mirošovice na silnici na Senohraby ve směru jízdy na Benešov došlo kolem půl páté odpoledne ke střetu osobních vozidel, černého Fordu Mondeo a Peugeotu 306 červené barvy, které se po nárazu dostalo do protisměru. Zde do jeho pravého boku čelně najel protijedoucí modrý Renault Megane,“ uvedl Zdeněk Chalupa, tiskový mluvčí policie.

 

Nehodu zřejmě zavinil starší řidič

S největší pravděpodobností za srážku mohl řidič v puegeotu, ten chtěl odbočit do levého rychlejšího pruhu, ale nevšiml si projíždějícího vozidla. Po následném střetu řidič fordu stihl včas zareagovat a vrátit se do pravého pruhu, což už ovšem řidič peugeotu nestihl a srazil se s protijedoucím vozidlem. V peugeotu seděl starší muž a žena, čelní střet nepřežili.

 

Dva mrtví, dvě zraněné

Nehoda měla tragické následky: „Při nehodě došlo ke zranění čtyř osob, přičemž dvě z nich utrpěly zranění v takovém rozsahu, která se neslučovala se životem, a na místě jim podlehly,“ sdělil Zdeněk Chalupa.

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru