V areálu firmy Zábava pro vaše auto zábava nebyla. Hořelo tam auto

V Říčanech hořelo auto - ilustrační obrázek
03.08.2016 - 14:09   |  

V Říčanech v úterý večer hořelo. Paradoxní je, že hořelo auto, a to v areálu firmy Zábava pro vaše auto. Naštěstí se nikomu nic nestalo. 

Příliš zábavy si asi neužil majitel auta, jeho vozidlo v areálu Zábava pro auto vzplálo plamenem...

 

Policie vše předala hasičům

"Na místo jsme přijeli, ale vzhledem k tomu, že šlo jen o technickou závadu na vozidle, vše jsme předali hasičům," uvedl Zdeněk Chalupa, mluvčí policie. Na místo dorazili hasiči vzápětí: "Událost byla nahlášena včera krátce po 21. hod. jako požár OA v areálu Zábava pro vaše auto v Říčanech, části Radošovice," uvedl Jaroslav Gabriel, mluvčí středočeských hasičů. 

 

Čtěte také: Na dálnici D1 hořelo auto

 

Hořel Fiat

Zasahovalo zde hned několik hasičských jednotek: "Na místo byly vyslány 3 vozidla ze stanice HZS Říčany, jednotka SDH Říčany a vyšetřovatel příčin požárů. Po příjezdu bylo zjištěno, že se jedná o požár OA Fiat na volné ploše (bez ohrožení okolí). Požár byl lokalizován za 4 minuty od příjezdu hasičů pomocí vodního proudu C52 a vysokotlaku. Dohašování probíhalo pomocí vysokotlakého proudu. Zásah byl ukončen za necelé 2 hodiny," sdělil Jaroslav Gabriel.

 

Bez cizího zavinění

Cizí zavinění nezjistili: "Příčinou byla technická závada na elektroinstalaci, požár způsobil škodu za 80 tis. Kč, uchráněné hodnoty byly vyčísleny na 60 tis. Kč. Nikdo nebyl zraněn," dodal Jaroslav Gabriel.