V areálu firmy Zábava pro vaše auto zábava nebyla. Hořelo tam auto

V Říčanech hořelo auto - ilustrační obrázek
03.08.2016 - 14:09   |  

V Říčanech v úterý večer hořelo. Paradoxní je, že hořelo auto, a to v areálu firmy Zábava pro vaše auto. Naštěstí se nikomu nic nestalo. 

Příliš zábavy si asi neužil majitel auta, jeho vozidlo v areálu Zábava pro auto vzplálo plamenem...

 

Policie vše předala hasičům

"Na místo jsme přijeli, ale vzhledem k tomu, že šlo jen o technickou závadu na vozidle, vše jsme předali hasičům," uvedl Zdeněk Chalupa, mluvčí policie. Na místo dorazili hasiči vzápětí: "Událost byla nahlášena včera krátce po 21. hod. jako požár OA v areálu Zábava pro vaše auto v Říčanech, části Radošovice," uvedl Jaroslav Gabriel, mluvčí středočeských hasičů. 

 

Čtěte také: Na dálnici D1 hořelo auto

 

Hořel Fiat

Zasahovalo zde hned několik hasičských jednotek: "Na místo byly vyslány 3 vozidla ze stanice HZS Říčany, jednotka SDH Říčany a vyšetřovatel příčin požárů. Po příjezdu bylo zjištěno, že se jedná o požár OA Fiat na volné ploše (bez ohrožení okolí). Požár byl lokalizován za 4 minuty od příjezdu hasičů pomocí vodního proudu C52 a vysokotlaku. Dohašování probíhalo pomocí vysokotlakého proudu. Zásah byl ukončen za necelé 2 hodiny," sdělil Jaroslav Gabriel.

 

Bez cizího zavinění

Cizí zavinění nezjistili: "Příčinou byla technická závada na elektroinstalaci, požár způsobil škodu za 80 tis. Kč, uchráněné hodnoty byly vyčísleny na 60 tis. Kč. Nikdo nebyl zraněn," dodal Jaroslav Gabriel. 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru