Mladík schovával ve stodole pod senem čtyři různé druhy drog

Jeden odběratel nakoupil marihuanu nejméně 540x. Zaplatil za ni více než 100 tisíc korun.
Zobrazit fotogalerii (3)
  |  

Osm kilo marihuany, kokain, několik tablet taneční drogy a speed. To je výčet narkotik, které policisté nalezli ve stodole u 23letého mladíka z Dobříšska.

Několikaletá praxe v oboru drogový dealer

Mladý muž se na dráhu drogového dealera vydal poměrně záhy. „Nejméně od roku 2011 do současné doby v Dobříši a blízkém okolí tyto drogy prodával několika osobám,“ uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.

Podle Moniky Schindlové se jednalo zároveň o občasného konzumenta. Prodávané konopí si i sám pěstoval. Úkryt pro své zboží přitom zvolil vskutku netradiční. Marihuanu, kokain, tablety taneční drogy a speed schovával v kbelících ve stodole pod senem.

Aktuálně z Dobříšska: Více než polovina řidičů nedodržuje rychlost. Dobříši došla trpělivost

Marihuana 540 x = více než 100 tisíc korun

V Dobříši si našel i stálé zákazníky. Jeden z odběratelů od něj měl marihuanu nakoupit nejméně 540x. Za svoji zálibu přitom zaplatil více než 100 tisíc korun.

Po domovní prohlídce, která proběhla 14. října, nabral případ rychlý spád. „Dne 15. října kriminalisté zadrženému muži sdělili obvinění ze zločinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za což mu hrozí dva až deset let pobytu ve vězení,“ říká Monika Schindlová. „Již následující den ho čekal výhled přes zamřížovaná okna, protože byl umístěn do vazební věznice.“

Čtěte také:


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru