Na letošních posledních trzích v Kostelci vás čeká zabijačka!

Tyto zdravé dobroty se nabízejí na trhu v Kostelci!
  |  

Podzim je tady a k němu patří dýně. Na farmářském trhu v Kostelci nad Černými lesy koupíte nejenom hokaido, ale také dýně halloweenské, či kompotové! A milovníky masa čeká zabijačka... 

Zahřejte se kávou a pochutnejte si zdravě

Oblíbený trh se koná naposledy, přece jenom už pěkně přituhlo. Tentokrát se ovšem budete moci zahřát dobrou kávou, nabízet se bude káva Pluma, která je zpracována tradičně a ručně sbírána, sušena na slunci a zakoupena přímo od farmáře na principu fair trade. Dát si ale můžete také čaj a k tomu například Chia pohárek s mangem a malinami a další zdravé dobroty. Nakoupit si můžete české slaďoučká jablka a hrušky ze sadů Limuzy z Českého Brodu.

 

Děti s sebou

I tentokrát jsou děti vítané. V nakupování vám vadit nijak nebudou, neboť se zabaví v dílně s origami. Hned vedle dětského koutku bude možné zakoupit dorty od Radky a Ivy, což bude asi velké lákadlo. Mléčné produkty doveze pan Morávek, a to včetně ovčích a kozích sýrů. Zahradnictví přiveze široký sortiment bylinek a sazeniček.

 

Prdelačka to jistí

Na své si ale přijdou i zarytí „masožrouti“. U stánku s českými uzeninami se mohou těšit na čerstvé zabíjačkové produkty jako tradiční prdelačka, škvarky, sádlo, zabijačkový guláš, jitrničky, jelítka, tlačenka a sulc!

 

Přečtěte si, kde všude můžete ještě navštívit poslední farmářské trhy

Na minulých trzích se pil hlavně burčák.

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru