Středočeské záchranáře můžete oznámkovat. Pomocí esemesky

Práci středočeských záchranářů můžete ohodnotit
 

Zasahovali u vás středočeští záchranáři? A byli jste s nimi spokojeni, nebo jste měli vůči jejich péči velké výhrady? Právě nyní je můžete oznámkovat a dát tak najevo svou spokojenost nebo rozladění. 

Hodnotíte zcela anonymně

V celých středních Čechách je 44 stanic záchranářů, pět z nich je soukromých, které ročně ošetří na 105 000 pacientů. Vy nyní můžete jakoukoliv z nich ohodnotit, a to zcela anonymně. Cíl celého projektu? Zlepšení práce záchranářů: „Zavedení jednoduchého sběru informací nám pomůže najít případné nedostatky v naší práci a věřím, že tato zpětná vazba může motivovat zaměstnance k ještě lepším výkonům, kterých si už teď velice vážím,“ uvedl ředitel středočeské záchranky Martin Houdek.

 

Jak hodnotit?

Záchranáře můžete hodnotit pomocí zprávy SMS. Tu je třeba napsat ve tvaru ZZS a po mezeře připojit známku pro záchranáře, ta je stejná jako ve škole. Za příkladné služby tedy udělíte jedničku, za ty nejhorší pětku. Zprávu odešlete na číslo 720 002 002. Za tuto zprávu zaplatíte stejně jako jinou zprávu SMS podle vašeho aktuálního tarifu. Další možností je načíst si pomocí tzv. QR kódu dotazník na internetu. Tento kód je k dispozici na letácích, k načtení potřebujete mít v mobilu tzv. QR čtečku. 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru