Ordinace v růžové zahradě si dala pauzu, po Novém roce přivítá Kateřinu Brožovou a Zdenu Studénkovou

Brožová se věnuje i sólovému zpěvu, natočila dokonce několik alb
Foto: Profimedia
Brožová se věnuje i sólovému zpěvu, natočila dokonce několik alb
osobnost

Když televize Nova přesunula seriál Ordinace v růžové zahradě na placenou platformu Voyo, diváci se s tím dlouho nechtěli smířit. Rozčílilo je, že najednou musí za sledování seriálu platit. Když už to vypadalo, že si konečně zvykli, dostali další důvod k povyku. Ordinace si dává až do příštího roku pauzu a nové díly teď nenabídne. Pak ale přivítá velké hvězdy!

reklama

Ačkoliv se Ordinace na nějaký čas stahuje a na nové díly bude třeba si počkat, je rozhodně na co se těšit. Do Kamenice totiž přijede jedna z předních hereček česko-slovenského původu Zdena Studénková a také půvabná Kateřina Brožová.

Do Kamenice přijíždí ženy zkoušené osudem

Obě dámy si zahrají silné ženy, lékařky to ale nebudou. „Zdena Studénková přijíždí do Kamenice jako Lívia, silná a sebevědomá žena, zlomená situací, která se jí v životě přihodila. Doprovází ji její mladší syn – lékař, který je poslední osobou, která jí v životě zůstala,“ uvádí k nové postavě televize Nova. 

Kateřina se v premiérových dílech po Novém roce představí jako Iveta, žena, s níž se osud ani trochu nemazlí, a přesto to nevzdává. Iveta je zralá a zkušená žena, která před lety prožila veliké trauma. Díky tomu, že to zvládla, je teď nesmírně silná a jen tak se s něčím nepáře.“

Kateřina Brožová znovu na Nově

Kateřina Brožová, kterou si mohou diváci pamatovat z Pojišťovny štěstí, se tak po dlouhé době objeví na televizi Nova, v posledních letech působila hlavně na TV Barrandov. A to nepochybně také proto, že jejím dlouholetým partnerem byl Jaromír Soukup. Ten teď očekává dalšího potomka s modelkou Agátou Hanychovou a Brožová se odmítá k lehce kontroverzní a nesourodé dvojici vyjadřovat. Herečka prý nemá poslední dobou štěstí v lásce, a tak ji nová role na zaměstnání hlavy jistě přijde vhod!

Ačkoliv v seriálu se Kateřina teprve objeví, diváci už mají jasno. Právě její postava Iveta prý přichází jako nová láska Čestmíra, který přežil takřka vlastní smrt v Mexiku, vrátil se ale jako úplně jiný. Petra Rychlého, jeho představitele, tak čekala další herecká výzva, která pro něj možná byla o trochu zajímavější než hodný a vtipný primář. Diváci to ale vidí jinak. 

Z Čestmíra Mázla diváci nadšení nejsou

„Magora z něj udělali, už se na to nedá dívat,“ svěřila své pocity divačka Nela. „Úplně jste tím zkazili Ordinaci, je jasný, že potřebuje psychologa, jeho tchyně je psycholog a nemůže mu pomoci? Čestmír to hraje skvěle, ale přece takhle nebude pořád dělat takový scény. Tenhle děj se mi nelíbí,“ neskrývá se rozhořčení divačka Míša. „Radši kdyby se tam nevrátil vůbec než takto,“ dodává Hana. „Poslední dobou, když se koukám na Ordinaci, mám z toho vždycky na konci depresi,“ říká Nikol.

Přesto jsou někteří rozčarovaní z toho, že se nových dílů dočkají až po Novém roce. Mnoho z nich si totiž Voyo platí právě jen kvůli Ordinaci. „Na další díly se bude opět čekat, a ještě déle, než když to dávali v televizi, nic moc tedy,“ rozčiluje se divačka Jana.

Zdroj: Ordinace v růžové zahradě, televize Nova, Instagram

KAM DÁL: Seriálový svět potřebuje nového Lamboru: Štafetu přebírá Vašek Matějovský.

reklama
#celebrita #Ordinace v růžové zahradě #Zdena Studénková #Kateřina Brožová

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.