Syn prince Harryho a Meghan slaví narozeniny. Lepší dárek si Archie přát nemohl

V současnosti žijí se synem Archiem v malé obci Montecito, která leží východně od města Santa Barbara v Kalifornii
 

Bude to větší pozdvižení, než když se Harry s Meghan rozhodli opustit královskou rodinu a žít na vlastní pěst? Nebo snad dokonce ještě větší než jejich rozhovor u Oprah? V každém případě dětská kniha sepsaná Meghan Markleovou se podle všeho stane obrovským hitem. Syn prince a vévodkyně ze Sussexu Archie Harrison Mountbatten-Windsor dnes slaví druhé narozeniny a lepší dárek si přát snad ani nemohl.

Kniha z pera Meghan Markleové ilustrovaná uznávaným umělcem Christianem Robinsonem se v knihkupectvích objeví 8. června. Vévodkyně začala dílo s názvem "The Bench" (v překladu "Lavička") psát nejprve jen jako básničku pro Harryho, kterou mu chtěla dát na Den otců pouhý měsíc po narození malého Archieho.

O vztahu otců a synů

Dva roky pak trvalo, než Meghan přidala další pasáže. „Věřím tomu, že se moje kniha dotkne všech rodin tak jako té mojí,“ řekla agentuře Reuters znovu těhotná bývalá americká herečka s tím, že pro Archieho to snad bude pěkný dárek.

Meghan prý k napsání knihy inspiroval nádherný vztah, který spolu mají její manžel a jejich syn. Kniha tedy pojednává o vztazích mezi otci a syny očima maminek. „Akvarelové kresby zachycují vřelost, radost a pocit bezpečí, který můžeme vidět ve vztahu synů a otců ve všech oblastech života,“ vysvětluje vévodkyně.

 

 

 

Konečně něco jiného než skandál

Jedna z Robinsonových ilustrací například ukazuje ženu sledující z okna, jak otec ve vojenské uniformě, kteý se nejspíše právě vrátil domů, vyhazuje radostí svého syna do vzduchu. Další zase popisuje otce a syna, jak spolu leží na lavičce a odpočívají. Každý z obrázků je doplněn krátkým textem, který dokresluje jeho dojemnou atmosféru, jak informuje server Express & Star.

Vydání knihy má být podle tohoto webu jednou z nejočekávanějších publikací roku 2021. Harry a Meghan tak snad konečně budou plnit stránky novin něčím jiným než skandály a rodinnými trampotami. A vévodkyně se snad zbavila sebevražedných myšlenek, které popisovala u Oprah Winfreyové.

KAM DÁL: 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru