Tajný projekt Michaely Petřekové prozrazen: Po boku Jakuba Štáfka si užila podzim v Turecku

Michaela Petřeková je česká herečka. Proslavila se rolí v seriálu ZOO
Foto: Profimedia
Michaela Petřeková je česká herečka. Proslavila se rolí v seriálu ZOO
osobnost

Michaela Petřeková je známá především ze seriálu ZOO, kde ztvárňuje advokátku Markétu Tomečkovou. Ačkoliv hraje zlou a podlou postavu, diváci jí milují. Je mladá, krásná a nesmírně talentovaná. Partnerem ve skutečném životě jí je Matěj Petrák, kterého si mohou diváci pamatovat ze seriálu Pan profesor, kde si zahrál hlavní roli Vojtěch Dyk. Teď to vypadá, že si z Primy odskočila na Novu, kde se představí v zcela nové roli. 

reklama

Seriál ZOO je plný hvězdného obsazení. Mladí herci, které tvůrci do rolí vzali, rozhodně neskončí u jedné postavy. Potvrzuje to Michaela Petřeková, která se svými fanoušky loni na podzim sdílela, že natáčí v Turecku. Mluvila o tajném projektu, který zatím nemůže prozradit. Nebála se také na Instagramu ukázat nenalíčená, v podivném oblečení či dokonce s cigaretou. A fanoušci jí za upřímnost milují!

Nová minisérie Extraktoři je točená v Turecku

Zdá se, že novým projektem je šestidílná série Extraktoři, kterou televize Nova chystá na svou videotéku Voyo. V dalších rolích se představí například populární Jakub Štáfek, známý svým filmem Vyšehrad, Jan Révai, Pavla Gajdošíková, Klára Cibulková z Ordinace v růžové zahradě, Ondřej Vetchý nebo Ján Koleník z filmu Šťastný nový rok.

Seriál by měl přinést prostředí, které na obrazovkách ještě nebylo. „Čerstvě vytvořený tým české zpravodajské služby má za úkol pomáhat Čechům, kteří se v zahraničí ocitli v nouzi. Potřebují k tomu nejen špičkový výcvik a fyzickou kondici, ale i jazykové znalosti, kulturní a politický přehled, bystrý úsudek, schopnost rychle se rozhodovat,“ uvádí ČSFD.

Voyo přinese žhavé novinky

Jakub Štáfek si pochvaloval zejména akční scény a natáčení v zahraničí. Právě sdílené fotky z Turecka Michaelu Petřekovou se špionážní sérií spojují, ačkoliv její jméno ještě nikde uvedeno v této souvislosti nebylo. Nebude chybět ani Gabriela Heclová, herečka a youtuberka, která momentálně studuje na FAMU produkci. Natáčení videí na platformu Youtube již dříve zanechala. 

Diváci se mohou těšit na velkou akční scénu v každém díle. Nova uvede svůj nový počin už letos, konkrétní datum nebylo ještě stanoveno. Podle všeho mají už ale herci dotočeno, protože Michaela je už zpátky na značkách v seriálu ZOO, Štáfek si teď užívá dobrodružství v jižní Americe, konkrétně v Argentině.

Zdroj: ČFSD, TV Nova, Instagram

KAM DÁL: Sára Rychlíková z Dobrých zpráv: Víme, kde se seznámila s Lamborou.

reklama
#celebrita #Jakub Štáfek #Extraktoři #Michaela Petřeková

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.