V seriálu ZOO se nastřádala negativní energie: Kdo se chce pořád dobrovolně rozčilovat?

V seriálu po ní toužil David Gránský alias Albert kvůli rodinnému jmění
  |   osobnost

V posledních dnech je v seriálu ZOO pořádně dusno. Vojtovi Roklovi zemřela manželka, zběsilá děvčata Janečkovic úřadují a flitry milující čtyřicátník pořádá doma konference, jako by se chystal nový díl filmu pro dospělé. Zdá se, že tady tvůrci prostě zapomněli na pořádnou romantiku!

Co se soudce odstěhoval do Bruselu, aby si za příchodu třetího dítěte splnil svůj sen, o kterém ani nevěděl, že ho má, jde to od desíti k pěti. Potvrdil to i úterní díl, kdy už tak nějak nevíte, kdo je kdo. Až na neskutečný počet dvojčat, u kterého by nás všechny zajímalo, jak dlouho se na tyhle scény dělal casting. 

Kdo si někdy všimnul, že Kamilova nová vyvolená je příbuzná s paní Liškovou? Nebo tam jen tvůrci uměle dotvořili dějovou linku, aby se všechno propojilo jako v Manifestu? A jak je možné, že Viky ještě neví, že má vlastně sestry dvě? Jak to, že si s Tes, o které ví, vůbec nevolá? Tolik otázek…  

                            

Jana Švandová má asi boty proti lásce

Jana Švandová hraje roli babičky Novotné dokonale. Padne jí jako ulitá, je ostrá, chrání rodinu a všechny přesvědčuje o své pravdě. Její linka s Haďákem je už ale dost dlouhá, on se pořád chudák snaží a babi ne a ne polevit. V posledních dílech, kdy jí uspořádal perfektní večírek a ona ho stejně nechce do rodiny, už toho bylo až příliš.

Asi má tento příběh demonstrovat, jak těžké je pro chudého vojáka dostat se mezi bohatou elitu, takový mužský příběh o Popelce nebo o kom, ale někdy je vám až líto, jak tvrdě po Haďákovi tahle roztomilá bloňďatá velitelka klanu Novotných šlape. Tím spíš, když Sid poslušně vrátila kartu a o jejich peníze už dávno nestojí. A někdy se divíte, že ta Sid nezakročí a nechá se sebou v dospělosti takhle vorat.

Smrt Vojtovy manželky

Úplným extrémem, zejména pro slabé povahy, je smrt Káji RoklovéAlbert Polák se rozhodl, že bude ředitelku Roklici tragickou událostí ničit a vydírat. A tak řekne například malému Matějovi, že mu maminka zemřela, posílá na ni opuštěné děti, aby jí došlo, že má být s rodinou, a ne v práci, nebo starosta tajně Vojtovi volá a deptá ho vzpomínkami. Taková v podstatě zbytečná dějová linka, která je divákovi extrémně nepříjemná a dal by jim všem přes nos i skrz televizní obrazovky.

Můžeme jen doufat, že se brzy objeví nějaká ta nová láska, která bude zase zajímavá, hřejivá a vnese do seriálu klid a pohodu. Zatím to jen vypadá, že se to zase mění v nějakou rádoby kriminálku, jak to u každého seriálu je. A to by byla velká škoda.

Budiž všem divákům avizovaný návrat Evy Burešové, která se rozhodla, že to i s mateřskými povinnostmi prostě dá, Tristánka bude kojit mezi natáčením a její postavu do děje znovu vyšle. Akorát nám tam pořád chybí ten Robert Urban....

Zdroj: Instagram, seriál ZOO

KAM DÁL: V seriálu ZOO nemůže být chvíli klid. Další starosti pro Míšu Pecháčkovou.


Zdraví a styl