Žena chtěla, aby jí přítel dokázal lásku. Když ujde dva tisíce kilometrů, může ji požádat o ruku

Supthep Promchit se rozhodl pěšky ujít téměř 2 000 km, aby své družce dokázal, že ji opravdu miluje
  |   zajímavost

Lásku si lidé dokazují různými způsoby. Někteří si kupují drahé dárky, jiní skládají básně. Každý má ale o tom, co by pro vás měl udělat člověk, který vás miluje, zcela jinou představu. Důkazem je příběh dvou uživatelů sociální sítě TikTok.

Suthep Promchit (52) aktuálně jde pěšky přes Thajsko, aby mohl požádat o ruku svou virtuální přítelkyni, kterou ještě nikdy neviděl.

Žena, kterou Suthep potkal na sociální síti TikTok, ho totiž požádala, aby jí tímto zvláštním způsobem dokázal svou lásku. Suthep tak vyrazil na pěší cestu dlouhou bezmála 2 000 kilometrů.

Vyrazil ze svého domova v provincii Nakhon Nayok v Thajsku a pěšky směřuje až do jižní části země, kde se poprvé setká se svou vyvolenou. Celou svou cestu dokumentuje na sociální síti TikTok, kde se jeho příspěvky těší obrovské oblibě a dostává se mu podpory od věrných sledujících.

Suthep si svou cestu naplánoval tak, aby ke své přítelkyni dorazil přesně na svátek všech zamilovaných, který se slaví 14. února. Dvojice se zná pouhých 5 měsíců a navíc půjde o jejich první setkání. Je tak dost dobře možné, že mezi sebou nebudou cítit tu správnou chemii a Suthepovo pěší úsilí tak přijde vniveč.

Jak to všechno začalo?

V jednom z mnoha online rozhovorů se Suthep své virtuální přítelkyně údajně zeptal, jak jí může dokázat svou lásku, a ona mu z legrace odpověděla, že by za ní mohl přijít. Netušila však, že její odpověď vezme Suthep vážně a opravdu se pěšky vydá na stovky kilometrů dlouhou cestu až na druhou stranu země.

Suthepově virtuální přítelkyni je 56 let. Živí se prodejem krevetové pasty, která je v thajské kuchyni velmi oblíbenou ingrediencí. Gestem svého přítele je dojatá a každý den na sociálních sítích sleduje, jaký udělal pokrok.

Výročí na sv. Valentýna?

Dokonce již potvrdila, že v momentě, kdy k ní Suthep dorazí, půjdou s největší pravděpodobností rovnou na místo, kde se vydává potvrzení o uzavření svazku, a vyplní spolu registrační formulář. Hned poté vyrazí na líbánky, kde údajně spojí příjemné s užitečným a výlet pojmou mimo jiné i jako pracovní cestu. Na líbánkách totiž plánují dokumentovat svoje společné soužití a sdílet části svého nového, společného života se svými sledujícími na sociálních sítích.

Užijí si tak spolu prvních pár týdnů soužití a zároveň budou společně budovat online kariéru, která jim dost možná zafinancuje ještě celou řadu podobných výletů.

 

@kaocivid1970 #ขอสาวแต่งงาน ♬ เสียงต้นฉบับ - ไก่กะละมัง

 

 

Zdroj: Daily Star, TikTok

KAM DÁL: Nejbizarnější zákony v Severní Koreji: Běžné aktivity, za které půjdete sedět.

Klíčová slova: