Seriál Sex ve městě bude pokračovat. Jedna z hvězd v něm ale nebude, důvod je prostý

Po více než dvaceti letech se dočkáme nových dílů seriálu Sex ve městě
 

Pokud jste fanoušky seriálu Sex ve městě, máme pro vás dobré zprávy! Jeden z nejoblíbenějších seriálů něžného pohlaví po dvou dekádách znovu pokračuje. Fanoušci šílí. Účast potvrdila Carrie, Charlotte a Miranda. Nechybí vám jedno jméno? Ano! Se všemi se totiž neshledáme.

Už se nemusíme znovu a znovu dívat na staré díly Sexu ve městě, čeká nás jejich pokračování. Po letech spekulací to potvrdila samotná hvězda seriálu Carrie Bradshaw, ztvárněná Sarah Jessicou Parker.

 

Začátky

 

Seriál byl poprvé uveden na televizní obrazovky v roce 1998. Představil nám čtyři ženy po třicítce, které se soustředily především na své kariéry a výlohy obchodů s oblečením a botami. Měly spolu neuvěřitelně silné pouto a stejně neuvěřitelný byl i jejich milostný život, který nás celým seriálem provázel.

 

Zase spolu

 

Televizní server HBO Max v tiskové zprávě potvrdil, že nás čeká 10 nových epizod seriálu, přičemž každá bude trvat asi 30 minut. Neshledáme se ale se všemi našimi oblíbenkyněmi. Účast na nových dílech seriálu potvrdily jen Sarah Jessica Parker (SJP), která ztvárnila Carrie, Cynthia Nixon, která se vrátí jako Miranda, a Kristin Davis, kterou známe jako Charlotte. Na instagramovém profilu SJP už se dokonce objevily všechny tři po letech opět bok po boku s popiskem: „Zase spolu“.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker)

 

Chybí Samantha

 

Ve výčtu a na fotce na instagramu bohužel chybí Kim Catrall neboli Samantha. Kim oficiálně nepotvrdila, proč se natáčení neúčastní. Proslýchá se ale, že důvodem jsou určité neshody mezi Catrall a Parker. Sarah Jessica Parker ale to, že by mezi nimi byla nějaká zlá krev, popřela, její rozhodnutí ale respektuje.

Jak bude v pokračování seriálu vysvětleno, že tam není Samantha? Na to si musíme ještě chvilku počkat.

 

Zdroj: ELLE

 

KAM DÁL: Pomůže topinkovač s péčí o nemocnou maminku? Kontrola rodičů pomocí domácích spotřebičů vůbec není absurdní


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru