V Čestlicích skončilo auto na dně nádrže

21.08.2016 - 11:10   |  

Říčanští hasiči museli v sobotu ráno zasahovat. Vyjeli do Čestlic, kde se podařilo řidiči sjet s autem do retenční nádrže. Naštěstí se mu podařilo se z auta dostat. 

Na místo nehody se sjelo několik hasičských jednotek: "K místu události tak ze stanice vyjela cisternová automobilová stříkačka s člunem na přívěsu, vyprošťovací automobil a velitelský automobil. Současně s profesionální jednotkou byla k místu události vyslána také jednotka SDH Průhonice," prohlásil Petr Svoboda, mluvčí hasičů.

 

Čtěte také: Neviděli jste, jak zajelo auto na dálnici D1 chodce?

 

Z auta vylezl včas

Muž se naštěstí dokázal včas z vozidla dostat. Hasiči zabezpečili auto pomocí tzv. sorpčního hadu, aby látky, které z něj mohly vytékat, nezaneřádily okolí a auto poté navijákem vytáhli na břeh.

 

Další auto v rybníku v Šestajovicích

Ten samý den v jednu ráno skončil na Praze-východ v rybníce další šofér, a to čtyřiadvacetiletý mladík, který svou oktávkou zajel do rybníka v Šestajovích. Jak se později ukázalo, byl pod vlivem alkoholu. Mladík nezvládl jízdu a zajel do rybníka na návsi, kde je naštěstí jen malá hloubka. Mladík tedy z auta vylezl na střechu, kde vyčkal příjezdu hasičů.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru