Neznáte tento Hyundai? V Šestajovicích na východ od Prahy srazil cyklistu a ujel

Neznáte toto stříbrné auto?
  |  

V Šestajovicích došlo k nehodě. Auto zde srazilo cyklistu a od nehody ujelo. Okamžik těsně po nehodě naštěstí zachytily kamery. Neznáte náhodou stříbrné auto Hyundai, které má nehodu na svědomí? 

K nehodě došlo již před měsícem, 23. července krátce před polednem. Revoluční ulicí jelo auto, které se střetlo s cyklistou. Doposud se ale neví, proč a jak ke střetu vlastně došlo. To by právě měli objasnit svědci této nehody. 

 

Čtěte také: Proč nezavřeli množírnu v Horních Počernicích?

 

Cyklista utrpěl vážná zranění

"Jednasedmdesátiletý muž po pádu z kola utrpěl mnohačetná poranění, která si vyžádala několikatýdenní léčbu. Řidič s osobním motorovým vozidlem po střetu nezastavil a odjel pryč," uvedla Eva Kropáčová, tisková mluvčí Policie ČR.

 

Svědek, nebo pachatel?

Policie tedy prosí o pomoc případné svědky nehody nebo ty, kdo by uvedené auto mohli znát: "Policisté nyní dopravní nehodu prošetřují, pátrají po řidiči vozidla combi stříbrné barvy s černými hagusy (podélné nosiče na střeše vozidla), které je zachyceno na kamerovém záznamu těsně po střetu s cyklistou. V tuto chvíli nelze vyloučit, že si řidič nemusel vůbec všimnout toho, že o cyklistu zavadil, a proto pokračoval dále v jízdě, aniž by zastavil, anebo po střetu schválně ujel a zraněnému neposkytl první pomoc," sdělila Eva Kropáčová.

 

V současné době policie prošetřuje záznamy z dalších kamer, které jsou v místě nehody. Je tedy ještě možné, že ze záznamu zjistí značku hledaného vozidla. 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru