V Kladně byla okradena 92letá seniorka

  |  

V Kladně byla neomaleným způsobem okradena důchodkyně. Zloděj řádil i v obchodním centru.

Zloději nedbali nadcházejícího víkendu, a tak měli kladenští policisté během pátku plné ruce práce. Frekventovaná místa obchodních center nebo ranní hodiny, kdy se na ulici pohybuje řada lidí, je v žádném případě neodradí.

Seniorka skončila nezraněna, avšak bez dokladů a finanční hotovosti

Na páteční ráno nepěkně vzpomíná dvaadevadesátiletá seniorka, která byla okradena cestou na nákup. Okolo půl osmé ji při chůzi Čermákovou ulicí v Kladně srazil na zem neznámý mladík, když kolem ní probíhal. Chvíli se zdálo, že se jedná o slušného muže, protože ženě následně asistoval při zvedání ze země. Jeho pomoc však nebyla nezištná, neboť během ní důchodkyni odcizil z nákupní tašky peněženku s hotovostí i doklady.

Podle výpovědi ženy se jednalo o mladíka ve věku mezi 15 a 18 lety. Dále si vybavuje, že byl oblečený v červené bundě a další část jeho oblečení ji zaujala výrazně žlutou. Nedokáže si však vzpomenout, o jakou část oděvu se jednalo. Policie vyzývá svědky události, aby se přihlásili. V ranních hodinách procházelo ulicí více lidí, kteří mohli krádež zpozorovat.

Ukázková krádež v obchodním centru

Další krádež, při které pachatel oloupil čtyřiapadesátiletou ženu o kabelku, působí jako z kapesní příručky zloděje. Paní v obchodě udělala zásadní chybu, když kabelku odložila do nákupního vozíku. O pár minut později ji mohla pouze marně hledat.

Hbitý zloděj zvládl tímto lupem napáchat škodu 16 tisíc korun. Žena si v kabelce kromě hotovosti nesla například i dioptrické brýle nebo mobilní telefon. Vše se odehrálo v obchodním domě v Italské ulici v Kladně.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru