Robert Urban končí kvůli Evě Burešové v seriálu ZOO, padla poslední klapka. Teď si zahraje moderátora

Robert Urban má silnou základnu fanoušků
Foto: Profimedia
Robert Urban má silnou základnu fanoušků
osobnost

Fanoušci tak nějak tušili, že těhotenství Evy Burešové zasáhne do děje seriálu ZOO. Že to však bude až takovou měrou, nikoho z nich nenapadlo. Ještě krátce před svým odchodem se totiž Eva dušovala, že se bude v seriálu objevovat jinou formou, mluvilo se o videohovorech. Teď je ale všechno jinak. Její konec byl koncem i pro Roberta Urbana.

reklama

Možná Eva Burešová přišla na to, že s dvěma dětmi to na žádné větší točení přeci jen není. Anebo si zkrátka chce užívat mateřské povinnosti a na žádnou televizní pozornost nemá náladu. Nutno říct, že vzhledem k tomu, že byla v posledních měsících opravdu na očích, by bylo k podivu, kdyby netoužila alespoň po troše klidu.

Robert Urban byl z konce natáčení smutný

„Neměl jsem radost, protože za ten rok, co jsem ZOO točil, jsem si ty lidi kolem oblíbil. Na druhou stranu jsem to Evě přál. Je to krásná životní událost, kvůli které nemá být člověk smutný, naopak. Je to velká radost. Přineslo to ale fakt, že jsem skončil v seriálu, i když se rozhodně na to nedívám tragicky. To je herecký život. Nikdy se nic nemůže brát za definitivní,“ řekl herec Robert Urban.

To znamená, že končí i představitelé dvojčat Adélka Hesová a Kubík Barták. Také Ilonka, kterou hraje Ludmila Molínová, nebo Danuše, kterou hraje Tereza Brodská. Po celé rodině Křížů jako by se slehla zem. A z Lady X, která byla klenotem každého dílu, bude Lady Y. Hrát ji bude Michaela Pecháčková. Na jednoho diváka je těch prapodivných změn až příliš!

Fanoušci se bouří

„Velká chyba režiséra, když nepozná, že kvůli těmto postavám se na seriál lidé koukají,“ píše jedna z fanynek. Jeden z fanoušků šel ale ještě dál a vyčetl tvůrcům, že Evě Burešové nedali smlouvu, ve které by jí těhotenství zakázali. Na to ihned reagovala Burešová, která se nechala slyšet, že žádná rozumná herečka by takovou smlouvu nepodepsala, kor v jejím věku, ani ona ne.

Rodinné štěstí jí lidi přejí, že však kvůli ní skončí hlavní dějová linka v ZOO, jí nemohou odpustit. Spekulovalo se ale, že tvůrci o jejím těhotenství věděli od začátku a v ději s ním počítali. Nařčení fanoušků, že Eva zkazila seriál, je tak trochu scestné.

Jak to bude s Viky?

Navíc je tak trochu zmatek v tom, jak to ve skutečnosti bude. Nejdřív se totiž tvrdilo, že se Eva do seriálu vrátí, teď to ale vypadá na přesný opak. Navíc by to bez soudce nedávalo smysl. Ten ale nezahálí a míří do jiného primáckého seriálu.

„Naskakuji tam jako moderátor,“ prozradil, čímž naznačil, že nejspíš půjde o nový seriál Dobré zprávy. Přesto jsou někteří fanoušci v šoku a prohlašují, že bez Roberta už se na ZOO dívat nebudou. 

Zdroj: seriál ZOO, Instagram

KAM DÁL: Michaela Petřeková má našlápnuto na hvězdnou kariéru. Po seriálu ZOO natáčí v zahraničí a i bez make-upu vypadá famózně.

reklama
#celebrita #seriál ZOO #Eva Burešová #Robert Urban

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.