Návrat Evy Burešové do seriálu ZOO začíná být ponurý: Dáváte dětem do hlavy, že rozbít rodinu je normální, bouří se fanoušci

Petr se do Viky (tehdy ještě Alex) bezhlavě zamiloval, dokonce kvůli ní opustil Markétu
Zobrazit fotogalerii (5)
  |   zajímavost

Eva Burešová je hlavní hvězdou seriálu ZOO. Nějaký čas se však fanoušci museli obejít bez ní, herečka se soustředila na své mateřské povinnosti. Nejvýraznější úlohu tak převzala Michaela Pecháčková, která kvůli seriálu dokonce opustila konzervatoř, protože by jinak tolik natáčecích dnů nestíhala. Její dějová linka však zažila nepopulární zvrat. Při dlouhém čekání na Haďáka políbila v alkoholovém opojení Sid fotografa Filipa, který je pro ni velkou oporou. A nejen to. Viky, bývalá chůva Křížových, se vrací bez milovaného Petra. 

Adam a Viky se vrací, jásají fanoušci. Jenže minimálně Viky bude mít zase o pár problémů víc, než by diváci toužili. „Mě štve, že seriálová hlavní láska se točila kolem Viky a soudce, a prostě najednou přijede a nic? Každej s každým, to je taky hrůza. To dáváme i mladším generacím rovnou do hlavy, že je normální mít děti s více partnery a střídat je, jak se to hodí?rozčílila se na sociálních sítích Miluše. „Petr si udělá dítě a krátce po porodu skončí s asistentkou? To je klasický model českých domácností," opřela se do společnosti Naďa. „Nevěra v šestinedělí? Tak to je fakt hrdinství, scenáristé už nevědí, co by psali. Ale děje se to, no,“ přiznává Karolína.

Petr Kříž se spustil s asistentkou

Její komentář naráží na to, že je Petr už vdovec. Dvě dvojčata vychovává sám, teď se mu narodil syn, kterého počal s Viky Janečkovou, svou bývalou chůvou. K dětem má Burešová blízko, sama má doma dva syny, staršího Nathaniela a mladšího Tristana. To, co se však teď děje Viky, by si pro sebe určitě nepřála. 

Z ukázek už vyplynulo, že měl mít Petr techtle s asistentkou. A není to jediné, co už diváci vědí. Viky se objevovala v předchozích dílech prostřednictvím videohovorů, kde si neustále stěžovala, že je znuděná a její soudce raději pracuje, než aby se jí věnoval. Ze zahraničí se vrací bez něj, ačkoliv už se ví, že Robert Urban, představitel Petra Kříže, Danuše, kterou hraje Tereza Brodská, i dvojčata se v dílech objeví také. Možná ale o něco později.

Zkouška vztahu Sid a Adama přichází

Právě rozvrácená rodina je divákům trnem v oku. Konečně se těšili na něco, co naplní jejich představy. Láska, která překonala všechny nesnáze, šťastná rodina a Viky, která je po všech trampotách s bývalým partnerem Kamilem a exekucích konečně v klidu. Ale ne. Vrací se se svým typickým utrápeným výrazem a nikomu nechce nic vysvětlit. Jak se zdá, seriál ZOO žádné šťastné konce zatím nečekají. 

Někteří fanoušci dokonce spekulují, že by mohla Viky najít štěstí u fotografa Filipa, kterého hraje Tomáš Klus. Právě ten políbil Sid, což ohrozí další seriálový vztah. Sid a Haďák, velká láska, která neměla lehké začátky. Teď budou čelit zkoušce ze zrady a také lži. Sid totiž nepřiznala, že se k ní Filip nastěhoval, ačkoliv se Haďák prostřednictvím videohovoru ptal, čí je kytara, kterou vidí. 

Šťastný konec přijde – jako vždy

„Proč je ze soudce, který měl vždy problém sbalit holku, najednou nevěrník?“ ptá se divačka Ester. „Mě začíná štvát, že každý seriál je o tom, kdo koho podvede, a s kým,“ neskrývá zklamání Alena. „Aha, takže linka s Robertem Urbanem a dětmi skončila kvůli dalšímu dítěti Burešové, která se teď vrací, a místo toho, aby se teda vrátil i Robert, na kterého se dobře koukalo, budeme sledovat chudinku Viky s dítětem a Klusem v posteli? Proč máte potřebu dělat z dalšího seriálu slátaninu?“ rozčiluje se Lenka. 

Zda ale Viky skutečně skončí s bohémským Filipem, na to si budeme muset ještě počkat. Ale spíš to bude taková klasika. Viky bude naštvaná a bude se skrývat u sebe v bytě. Neuvěří Petrovi, že se nic nestalo, ačkoliv ten bude přísahat na všechny svaté, že nic nebylo. Nakonec si padnou do náruče a budou spolu žít šťastně až do smrti.

Zdroj: seriál ZOO, Instagram

KAM DÁL: Michaela Pecháčková prozradila, kolik dílů bude mít seriál ZOO.