Žhář zapálil auto u obchodního centra v Kladně

V přilehlé ulici kousek od obchodního domu zapálil žhář pneumatiku auta.
  |  

Hořící vůz naštěstí neunikl pozornosti osoby, která požár uhasila a upozornila policii. Pyroman díky tomu už nyní sedí v cele.

V ulici Ctiborova poblíž OC Central Kladno bylo dnes nad ránem živo. Deset minut před třetí hodinou ráno policie obdržela oznámení, že v ulici hoří pneumatika auta značky Seat. Duchaplný oznamovatel nejen kontaktoval policii, ale rovnou i běžel na místo oheň uhasit.

Tentýž člověk navíc měl žháře nahraného na kamerovém záznamu. Neznámý pyroman na něm zabočil do ulice V. Rabase. Poté, co policie záznam zhlédla, neměla žhářova cesta městem dlouhého trvání.

Na vědomí se dává, že městem chodí žhář

Informace o tom, jak žhář vypadá, a co má na sobě, okamžitě putovaly ke všem kladenským hlídkám. Strážníci, kteří se nacházeli v okolí ulice T.G.M., se navíc měli i podívat na kamerový záznam. Policejní hlídka předpokládala, že se pyroman pohybuje někde v této oblasti. Jejich domněnka se potvrdila o několik minut později, když strážníci v nedaleké ulici Leoše Janáčka zahlédli muže odpovídajícího popisu.

Podoba s mužem ze záznamu nebyla náhoda. Sedmatřicetiletý žhář se ke svému činu po převozu na policejní služebnu doznal. Poté putoval rovnou do cely.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru