Řidič v podroušeném stavu naboural. Od nehody odešel po svých

Ilustrační foto
  |  

Mladý řidič vjel v Kladně s autem na chodník, kde poškodil sloup. Z auta vystoupil a odkráčel. Dechová zkouška velmi rychle odhalila proč.

Více než 2 promile mu v řízení nezabránily

26letý mladík měl v sobotu před sedmou ráno nehodu. V ulici J. Hory v Kladně auto zaparkoval na chodníku, přičemž neomylně trefil i sloup. Žádný chodec se naštěstí v tu chvíli v dosahu auta nevyskytoval. Z místa nehody se následně vypařil.

Zanedlouho ho vypátrala policie ve Vrchlického ulici. Řidiče vyzvali k provedení dechové zkoušky, která ukázala 2,29 promile v krvi.

Neukáznění řidiči jsou v Kladně na denním pořádku

"Policisté případ prošetřují a dvaceti šestiletý muž  je nyní podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky," říká policejní mluvčí Jana Šteinerová. O tom, že podobné případy se na Kladensku dějí opakovaně svědčí i dovětek policejní mluvčí: "Kladenská policie neustále upozorňuje řidiče, aby při jízdě dbali zvýšené opatrnosti, dodržovali předpisy silničního provozu a před jízdou nepožívali žádné návykové látky, ať už se jedná o alkohol nebo drogy."

Hned o dvou případech, kdy v Kladně bourali opilí nebo jinými návykovými látkami posílení řidiči jsme psali v tomto článku Pila, řídila a zranila sebe i svou sedmiletou dceru. Před čtrnácti dny zase kladenští strážníci sbírali muže, který si po deseti pivech ustlal přímo veprostřed frekventované vozovky.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru