Co týden dal, co týden vzal

Neodsuzujte mě, jsem jen polygamní
  |  

I minulý týden byl pestrý.

Absolutní vítězkou pro rok 2015 se stala kočka Belinda

ČtiDoma.cz je solidní portál, informuje a radí v širokém spektru zájmů: Cenné informace najdete v přehledu útulků (více zde ...) Útulky pro lidi jsou naštěstí zřízeny téměř v každé obci, kryjí se pod „restaurace“. A kdybyste se v místní útulně cítli osamoceně, můžete si přečíst o Miss Kočce (více zde ...) . Důvodem návštěvy restaurace může být i úbytek sexuálního apetitu (více zde ...)

 

Spokojenost je cílem

Umíme zdůvodnit, ovšem i inspirovat. Kolega Roman Procházka mapuje erotické pomůcky (více zde ...) . A když jsem už u personalistiky, přečtěte si i o tom jak na profesní budoucnost: (více zde ...

 

 

Utkání přihlížela necelá stovka diváků

Ze sportu:

Mezi nejlepší zprávy ovšem patří, že Černošice ovládají středočeský hokej: více zde ...

Mezi horší zprávy patří, že nemáme rozhodčí a bez nich to nejde: více zde ...

Základní škola a Mateřská škola Jesenice

 

Školy hýbají obcemi. V poslední době se zdá spíš výjimečné, když je obec kolem Prahy se školou v souladu, jako třeba v Dolních Břežanech. Zcela jiné je to třeba v v Psárech, kdy mají platnou smlouvu hned dvě ředitelky (více zde ...) nebo v Jesenici, kde nejdřív obec koupila pozemek pro novou školu (více zde ...) a kde ale náhle po kontrole odstoupil legendární ředitel Bouchal (více zde ...) a ani stávající vedení prý není stabilní. Podivná situace je i na druhé straně Prahy, třeba v Řevnicích, kde v souvislosti s „dohodou“ pana starosty s paní ředitelkou a jejímu následnému odstoupení visely na radnici červené trenky nebo v Černošicích, kde se aktulně konal konkurs na nové vedení. O tom ještě budeme psát. 

Dobré zprávy se střídají se zlými. Naštěstí mezi námi stále žijí lidé ochotni pomáhat. (více zde ...). V Berouně si zase zabruslíte (více zde ...) a na Dobříšsku se můžeme cítit bezpečněji, dealeři drog dohráli  (více zde ...). V Kladně vypadla dívka z okna a (více zde ...)  ve Štěchovicích se málem upálil senior (více zde ...)

 

Původní běchovická zastávka

Speciální kapitola je špatná zpráva, která se nepotvrdí: Nejdřív byl oběšenec (více zde ...) a pak zas nebyl (více zde ...) . Zajímavé je, že vlaky díky neexistujícímu oběšenci přesto nejely. 

 

 

 

 

Autorem textu je Jan Šercl