Aktualita: Na trati Praha Nymburk sražen člověk vlakem, vlaky nejezdí

Vlak usmrtil člověka
  |  

V pátek 18. prosince byl na trati Kostomlaty – Lysá nad Labem srazen vlakem člověk, který se pohyboval na trati. Až do jedenácti hodin zde nebudou jezdit vlaky.

 

Není dne bez smrti na kolejích

Není pomalu ani den, kdy by na kolejích nezemřel člověk. Včera ve čtvrtek se například umíralo v Kralupech, ve Zlíně byl sražen opilec, který ovšem se štěstím přežil. Mezi Ústí nad Labem a Povrly se pro změnu pohybovala osoba se sebevražednými úmysly, která svůj úmysl dopředu oznámila telefonátem, vlaky opět několik hodin stály. Podle mluvčí středočeských záchranářů Petry Effenbergové tento člověk zemřel, zranění byla neslučitelná se životem. 

Vlaky stojí do 11 hodin

V pátek srazil osobní vlak osobu, která se pohybovala v kolejišti, na trati z Prahy do Kolína přes Nymburk. Doposud není jasné, zda šlo o neopatrnost, nebo o sebevražedný úmysl. Na trati stojí vlaky, předpokládaný konec výluky je 11 hodin. O dalším vývoji vás budeme informovat.  Jde během tří dnů o druhou smrt na trati u Kostomlat, před dvěma dny zde zahynul člověk po srážce s nákladním vlakem. 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru