Foto: Kuriozity ve středu Čech - lidová tvořivost nezná hranic

A když vás neupálí, podíváte se aspoň ne extra-mega ohňostroj.
Zobrazit fotogalerii (68)
19.12.2015 - 07:02   |  

Tento týden rozhýbal Středočechy ke kreativní tvorbě odchod berounské starostky z čela města. V Kladně zase mají autobusáka, co neumí zaparkovat. V Brtnici slaví letos advent bez tradičního "sněhuláka". A v Davli se chtěl seznámit muž...

Činy politiků bývají k naštvání, ale někdy jsou také inspirující. Není to tak dávno, co nad Hradem vlály rudé trenky. A trenýrkový fantom řádil i v Řevnicích. V Berouně nad radnicí nic nevisí, zato na Facebooku je fotek a názorů celá řada. Co si myslí o působení Šárky Endrlové v čele města, vyjádřili berounští touto fotografií. Vyznění je dle našeho názoru zcela zjevné...

Berounská starostka Šárka Endrlová toho před odchodem dle názoru místních stihla hodně dokázat...

V Kladně mají možná radnici stabilnější, zato tam mají řidiče, který vůbec neumí parkovat. Takhle zaparkoval jeden "profík" na autobusovém nádraží v Kladně. Ať přemýšlíme, jak přemýšlíme, maminka s kočárkem se do těch dveří zkrátka žádným způsobem nemůže vejít...

Někteří řidiči by měli mazat zpátky do autoškoly! Nejsmutnější je, že za tuhle jízdu dostane ještě zaplaceno...(autobusové nádraží Kladno)

 Na zastávkách ještě chvíli zůstaneme. V Davli se jeden muž rozhodl seznámit. Místo toho, aby vyplňoval profily a věšel své fotografie na různé seznamovací weby, šel na to postaru. Inzerát s opravdu působivým popisem sebe sama i svého zaměstnání vyvěsil na autobusovou zastávku v Davli. O tom, že tento výjimečný gentlman dodrží, co hlásá, nepochybujeme. Ve znamení úsměvu totiž proběhlo již čtení tohoto inzerátu, alespoň pro naši redakci.

A pak, že galantní muži vymřeli! (autobusová zastávka v Davli)

Tentokrát jsme si pro vás připravili jedno pozitivní zakončení na závěr. O tom, že zázraky se dějí nejen před Vánoci, se přesvědčili obyvatelé Brtnice. Již před třemi roky se tu objevily značky, které můžete vidět níže, výmluvně dokumentující neutěšený stav místní vozovky. Soubor dopravních značek místní pojmenovali "sněhulák". K radosti všech řidičů značky zmizely již před dvěma měsíci. Na začátku října byla během několika dnů silnice konečně opravena. Řidiči tak v dešti a námraze konečně jezdí po vyasfaltované vozovce.

Této značce se v Brtnici říkalo sněhulák. Více než dvacítkou v té době zvládal projet silnici mezi Brtnicí a Krámských pouze superřidič.

Máte aktuální fotografii nebo archivní kousek, o něm se domníváte, že by ho stálo za to zveřejnit? Neváhejte a obraťte se na nás. Vlastnoručně pořízené snímky nebo tipy na humorné obrázky posílejte na adresu info@ctidoma.cz. Těšíme se na vaše příspěvky! Pro inspiraci se můžete podívat rovněž na předchozí díl fotokuriozit nebo nahlédnout do fotogalerie, kde najdete všechny naše sesbírané kousky pěkně pohromadě! Na zítra pro vás máme připraveno jedno bonusové kuriózní video!


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru