Foto: Kuriozity ve středu Čech aneb jak Santa přebral

A když vás neupálí, podíváte se aspoň ne extra-mega ohňostroj.
Zobrazit fotogalerii (68)
26.12.2015 - 16:46   |  

Povánoční vydání fotokuriozit je plné roztomilých zvířátek, strašidelných místností a v neposlední řadě jsme nachytali Santu Clause v choulostivé situaci.

Vánoce mají být svátky klidu a pohody. Pro mnohé však spíše připomínají svátky presu a bolavého žaludku. Není pak divu, že stres nashromážděný v průběhu adventu na Štědrý den řádně zapijeme. A kdo má o Vánocích více stresu než jejich samotný velký šéf Santa Claus! Prolézání komínů řádně prověří fyzičku obtloustlého pána. Pak se snadno stane, že si jindy důstojný dědeček zkrátka ustele, kam si lehne. Takto dopadl Santa ve Zbraslavi. Bez sobů a s rozdanými dárky ve tříděném odpadu.

Takto Santa zakončil Štědrý večer ve Zbraslavi. Že by v této městské části žily výrazně zlobivější děti než jinde?

Pro rodiče malých zlobilů máme návod na to, jak svoje nezbedy pořádně vyděsit. Jistě znáte následující situaci. Vezmete své dítě na pěkný výlet. Dítko však akutně potřebuje na záchod. Vydáte-li se na zámek ve Veltrusích v trochu pozdější hodinu, je strašidelný efekt místních toalet téměř jistě zaručen. Kromě škodolibých rodičů místnost jistě zaujme i mladé či odrostlejší fanoušky Harryho Pottera. Snad na vás nevyskočí Uršula!

Pro rodiče zlobivých dětí máme řešení. Strašidelné záchodky najdete na zámku ve Veltrusích.

 Nevychované děti se nezřídka zkrátka zhlédly ve svých rodičích. Ekonomickému boomu navzdory mnozí stále nepracují a ještě jsou drzí na úřednice, když si jdou pro dávky. O tom, že případy, kdy na úřad práce dorazí klient ve stavu vylučujícím sociální kontakt, svědčí i tento nápis na pobočce na Praze 6. A pokud se domníváte, že svou opici zvládnete ustát, zanechte prosím doma alespoň svou pistoli.

A na zlobivé dospělé jsou zase připraveni na úřadě práce na Praze 6.

Pro trochu skutečně hřejivé vánoční atmosféry doporučujeme zamířit do Zvole. Místní kočičí ulice potěší v jakémkoliv ročním období. Keramické kočičky naleznete ve všemožných velikostech a pózách typických pro tyto domácí mazlíčky.

Ve Zvoli vyrostla celá kočičí ulice.

Preferujete-li živá zvířátka a ještě raději ve volné přírodě, zamiřte do Roztok u Prahy. Vltavské vody zde brázdí samotná zlatá nutrie říční. Hodíte-li jí kamínek, plave prý po jeho směru. Podle všeho je tedy zvyklá na lidi a fotografiím se rozhodně nebrání. Není divu, na vodní hladině jí to totiž náramně sluší.

A v Roztokách zase brázdí Vltavu zlatá nutrie říční.

Máte aktuální fotografii nebo archivní kousek, o němž se domníváte, že by ho stálo za to zveřejnit? Neváhejte a obraťte se na nás. Vlastnoručně pořízené snímky nebo tipy na humorné obrázky posílejte na adresu info@ctidoma.cz. Těšíme se na vaše příspěvky! 

Z kuriozit ve středu Čech:


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru