ANKETA: Budete odpalovat ohňostroje? Hlasujte i vy!

Hodláte odpálit ohňostroj?
 

Silvestr je dnem, kdy to mnohdy vypadá jako během válečného ostřelování. Zeptali jsme se našich čtenářů a obyvatel Prahy a okolí, zda se chystají letos nějakou tu zábavní pyrotechniku odpálit.

 

Julie, Hostivice: Nebudeme...Prvním důvodem je chudák pes, druhý je ten, že ohňostroj prostě nepotřebujeme. Pokud se tedy nepočítají prskavky u přípitku.

 

David, Vinohrady: Já bych ohňostroje zakázal, zvláště v této době, lidé mají z toho strach, zvířata také a ničemu to nepomůže. Kdyby se tyto peníze daly na dobročinné účely, bylo by to užitečnější !!

 

Budete letos odpalovat ohňostroj?

Ano, pořádně velký!
10% (11 hlasů)
Jen pár prskavek
5% (6 hlasů)
Nikdy!
85% (96 hlasů)
Celkem hlasů: 113

Jana, Prosek: Rozhodně ne. Přijde mi to zbytečné. Pes z toho má panickou hrůzu (podotýkám, že se nebála odjakživa, ale nějaké dítě jí hodilo předloni petardu pod nohy, málem ji to i zranilo). Stačí prskavky, jsou hezké, mají atmosféru a nedělají kravál...

 

Petra, Vinohrady: My budeme "odpalovat" velké prskavky, náš pes to miluje.

 

Michaela, Brno: Děsí to zvířata a považuji to za vyhozené prachy. Ráda se podívám na novoroční oficiální, co aspoň nějak vypadá.

 

Marta, Úvaly: Ne, jsme uprostřed lesa a nebudeme trápit sebe ani okolí.

 

Katarina, Brno: Nevidím smysl v tom, udělat z města na půl hodiny 3. světovou a dělat víc rámusu, smradu a bordelu než blikátek, jak to tak většinou bývá... Stačí ten oficiální.

 

Dana, Jinočany: Bojím se toho jak čert krize. O naší kočce se psem ani nemluvím...

 

Tomáš, Černý Most: Nebudu nic odpalovat, trpí tím zvířata, může dojít k úrazu pod vlivem alkoholu apod.

 

Lucie, Vršovice: Já jen prskavky.

 

Irena, Dolní Počernice: Ohňostroj bude u nás na terase, koupeno v Makru a další várka od kamaráda (odletěl a už ho nevyužije). Je Silvestr, tak jednou za rok ano...

 

Hanka, Dejvice: U nás žádný ohňostroj, bojím se toho já, dcera i kočky. A co vím, tak mí přátelé taky letos už žádné nesmyslné domácí bubnové palby pořádat nebudou.

 

Martina, Dolní Počernice: Nebudu odpalovat, bojím se a bojí se ho psi i kočky!  


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru