Co vás loni nejvíce zaujalo? Mrtvola, kuriozity nebo pavoučí muž

Muž s pavoukem ve tváři. Nejedná se o nový americký snímek, ale sedmadvacetiletého mladíka z Kunic.
Zobrazit fotogalerii (4)
  |  

Vkus čtenáře ČtiDoma.cz je zjevně různorodý. Na jedné straně ho zajímají tragické lidské osudy, na druhé se rád zasměje při naší pravidelné dávce kuriozit. A nikdo v uplynulém roce nebyl bizarnější než muž s pavoukem na obličeji.

Český Spider-man

Právě pavoučí muž poutal pozornost dlouhé měsíce. Na tom, že policie hledá nezvedeného otce, který se vyhýbá placení výživného, by samo o sobě nebylo nic divného. Jiří Jech z Kunic však budí pozornost kamkoliv přijde. Vytetovaný pavouk na obličeji je zkrátka k nepřehlédnutí. Více ve článku Hledá se muž s pavoukem na obličeji.

Adventní nálada k nezaplacení...(Zbraslav)

Bizarnosti regionu

Dalším, co vás loni hodně bavilo, se stal seriál Foto kuriozity ze středu Čech. Zcela největší úspěch přitom zaznamenalo hned jejich první vydání. Nechceme křivdit věhlasnému nádraží Václava Klause, nebo progresivnímu obchodu s DVD, terčem všeobecného nadšení se tentokrát bezesporu stal vánoční strom na Zbraslavi. Více ve článku Foto: Kuriozity ve středu Čech - advent k nezaplacení.

Nejspíš se šel projít. Skončil mrtvý v rybníce

Nyní vytáhneme trochu smutnější repertoár. Kromě legrácek se totiž velmi sdílela podobizna muže, kterého pejskařka našla utopeného v rybníce ve Všenorech. Nejsmutnější na tom je, že po starém pánovi zjevně nikdo nepátral. Policie proto zcela výjimečně zveřejnila jeho fotografii mrtvého muže, neboť bez dokladů nebylo možné provést identifikaci. Více ve článku Poznáte seniora, jehož tělo se našlo v rybníku ve Všenorech?. Upozorňujeme, že obrazový materiál je pouze pro silné povahy. 

Jak se rutinní služba změnila v policejní honičku

Strážník se jen tak bavil s lidmi, když dostal loktem do obličeje...

Policie občas řeší události poněkud lehčího ražení. Přesto se domníváme, že kladenskému strážníkovi, který vykonával svou službu a zničehonic dostal do zubů, dvakrát do zpěvu nebylo. Zkrvavený se přesto vydal za agresivními opilci a vše nakonec šťastně dopadlo. Více ve článku Opilci v Kladně vyrazili strážníkovi zuby. Po honičce na něj poslali psa.