VIDEO: Okradl babičku. Poté nakupoval s její bezkontaktní kartou

Seniorce stačila jen malá chvíle nepozornosti. Za sekundu od této chvíle již kabelku neměla, jak můžete vidět na videu uvnitř článku.
  |  

V metru na Zličíně vytrhl zloděj seniorce kabelku. Babička ho bezúspěšně pronásledovala. Pak už jen sledovala, jak jí z účtu mizí peníze.

Stačila chvíle nepozornosti

Tohle se může stát i vám. Zloději si často své oběti tipují už v metru. Stejně tomu bylo i v případě krádeže, která se odehrála 22. listopadu. 68letá žena jela až na konečnou stanici metra Zličín. Společně s ní vystoupil i mladší muž. Počkal si na chvíli, kdy seniorka vyndávala věci z kabelky a nedržela ji tudíž příliš pevně. Lapka tašku jednoduše vytrhl.

 

Bezkontaktní karta se stařence nevyplatila

Okradená babička se za ním pokoušela běžet, ale o několik desítek let mladší muž byl pochopitelně rychlejší. Po svém „hrdinském“ útěku využil bezkontaktní karty a vesele nakupoval. V obchodním centru si nakoupil potraviny. Potom ještě zašel do trafiky pro cigarety a pořídil si pásek do kalhot.

 

Neviděli jste ho?

Na videu se můžete podívat na záběry z bezpečnostních kamer, které zachytily samotnou loupež i následné nákupování. Pokud muže poznáváte, neváhejte policii kontaktovat na lince 158 nebo na jakékoliv policejní služebně.

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru