Foto: Kuriozity ve středu Čech - bouračky a zabijácké titulky

A když vás neupálí, podíváte se aspoň ne extra-mega ohňostroj.
Zobrazit fotogalerii (68)
09.01.2016 - 08:21   |  

Nasněžilo a uplynulý týden se tudíž nesl převážně ve znamení dopravních nehod. Je s podivem, že se jich více neodehrálo na Strakonické, kde se skvěje skutečně bizarní billboard strany Svobodných. 

Na úvod se ještě jednou ohlédneme za Silvestrem. Zatímco v minulých kuriozitách nás bavila nepovedená párty, zde viníka neznáme. Dali bychom každopádně ruku do ohně za to, že totožný obrázek se skýtal k pohledu kolemjdoucím nejen na pražském Barrandově.

Nikoho nesoudíme. Nový rok bude přeci jenom zase až za rok. (Barrandov)

Mnoho z nás jistě vykročilo do nového roku s fůrou předsevzetí na krku. Máte-li v plánu zdravě žít a lépe se o sebe starat, dejte pozor, do jakého podniku vkročíte. Obáváme se, že v této solné jeskyni v Letňanech, by váš počin pomohl skončit poněkud nešťastně (pro zvětšení klikněte na obrázek).

S trochou štěstí odejdete jenom s rýmičkou...(Letňany)

Vydáváme se po Strakonické ve směru na Prahu, kde řidiči míjejí tento děsivý billboard. O šíření strachu a paniky se tímto způsobem zasahuje strana Svobodných a příspěvek na Facebooku ještě hrdě nasdílel jejich předseda Petr Mach. Nedávno jsme shodou okolností psali o muži z Trubína, který měl doba zbraní hned několik. Nakonec nikoho nezastřelil, zmobilizoval ale celou kladenskou jednotku. Tento týden zase všechny vyplašil muž, který měl doma "jenom" mačetu. Poté, co s ní vyhrožoval manželce, pořezal omylem sám sebe. A když už jsme u toho, auto je také zbraň...

Rozum je relativní, stisknutí spouště definitivní...Tak se nelekněte, až pojedete po Strakonické směrem do Prahy.

A na závěr máme opravdovou perlu z českých silnic. Kdo ve středu 6. ledna cestoval mezi Kralupy a Velvary v libovolnou denní dobu, musel si rvát vlasy. U Velké Bučiny se nejprve hned ráno srazila dvě osobní auta. Vlakový provoz byl zastaven, protože jedno z nich skončilo v kolejišti. Ani ne hodinu poté, co se vlaky znovu rozjely, se stala další nehoda. Na přejezdu se totiž srazil vlak s náklaďákem. Řidič přitom z nehody ujel. A v 18:18 zablokoval železniční přejezd další osobní vůz. Zkrátka pracovní den, jak má být. Do Velké Bučiny vyjížděli hasiči z Kralup ještě počtvrté, protože se tu zasekl kamion při otáčení o rodinný dům. (Více ve článku Těhotná řidička po autonehodě skončila na chirurgii).

Jedno z aut skončilo ve škarpě. Ulice Velvarská ve Velké Bučině musela být uzavřena.
Zobrazit fotogalerii (5)

Máte aktuální fotografii nebo archivní kousek, o němž se domníváte, že by ho stálo za to zveřejnit? Neváhejte a obraťte se na nás. Vlastnoručně pořízené snímky nebo tipy na humorné obrázky posílejte na adresu info@ctidoma.cz. Těšíme se na vaše příspěvky!  


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru