AKTUALIZUJEME: V Coca Cole na Českobrodské zemřel potapěč, policie případ šetří

Zde došlo k neštěstí...
 

Mrtvým v Coca Cole v Kyjích byl třicetiletý zaměstnanec této firmy, který čistil nádrže. Policie případ šetří, ale neuvedla, zda jako nehodu, či něčí zavinění. 

Nehoda, nebo zanedbání?

Jak jsme vás již informovali v Coca Cole v Kyjích došlo k tragické nehodě: „Deset minut po desáté jsme obdrželi oznámení o nešťastné události. Muž, kterému říkáme potápěč, zde čistil nádrže a nevyplaval. Proč doposud nevíme. Na objasňování případu spolupracujeme také s úřadem pro bezpečnost práce,“ sdělil zpravodaji serveru Ctidoma.cz tiskový mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. „Muže jsme resuscitovali, ale resustitace se nezdařila, třicetiletý muž zemřel,“ sdělila nám Jiřina Ernestová z pražské záchranky.

 

Čistil nádrže na hašení

„Je nám velmi líto, že musíme potvrdit, že dnes 13. ledna došlo v dopoledních hodinách v našem výrobním závodě v Praze Kyjích k vážnému pracovnímu úrazu našeho zaměstnance s následkem smrti. Jsme samozřejmě v kontaktu s rodinou a s blízkými našeho kolegy, kterým jsme vyjádřili kondolenci a nabídli naši veškerou podporu. Na místo byly okamžitě přivolány všechny složky záchranného systému. Pracovní úraz je vyšetřován Policií ČR a my s vyšetřovateli plně spolupracujeme. Podle zatím dostupných informací k úrazu došlo při rutinní údržbě vodní nádrže na hašení,“ sdělil našemu serveru tiskový mluvčí Coca Coly Milan Luzum. O objasňování okolností případu vás budeme informovat.  


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru