Na Dobříšsku masturboval další muž. Tentokrát v autobuse

Nudné cestování autobusem? Na Dobříšsku nikoliv!
  |  

27letý mladík vzbudil v autobuse na Nový Knín povzdižení, když si sundal kalhoty a začal masturbovat. Hleděl si však svého, nikoho slovně ani fyzicky nekontaktoval.

 

Zhruba před týdnem jsme vás informovali o muži, který den po propuštění z vězení masturboval v Dobříši na veřejnosti. Policisté z oddělení dobříšské policie museli v tomto týdnu řešit obdobný případ. V úterý 12. ledna ráno dostali hlášení od řidiče autobusu, že den předtím kolem deváté hodiny večerní exhiboval cestou na Nový Knín mladý muž.


Poklopec dolů a vzhůru za mříže


Svědkyně události popsala, že muž si zkrátka stáhl kalhoty a začal masturbovat. S žádným z cestujících přitom nenavázal slovní ani fyzický kontakt. Policie krátce po oznámení mladého muže vypátrala. 27letý muž je nyní podezřelý z přečinu výtržnictví, jelikož se na veřejně přístupném místě dopustil hrubé neslušnosti. Podle trestního zákoníku za tento přečin hrozí až dva roky odnětí svobody.

"Při setkání s exhibicionistou je důležité nevšímat si ho, nemluvit na něj, ignorovat ho, jít pryč a volat policii," dodává policejní mluvčí Monika Schindlová. "Pozdější oznámení událostí nám však velmi stěžuje vyšetřování. Je důležité kontaktovat policii okamžitě."

A co byste při setkání s exhibicionistou udělali vy?

Další krimi zprávy: