Jak se dělá komiks? To si mohou děti vyzkoušet v Radotíně

Máte rádi komiksy? A věděli jste, kolik stojí námahy jeden takový komiksový sešítek vytvořit?
  |  

Na setkání se známým komiksovým kreslířem Pavlem Koplem se mohou těšit malí fanoušci z Radotína. Tvorbu komiksového příběhu si navíc vyzkouší na vlastní kůži. Fantazii se meze nekladou.

 

Žánr komiksu je především díky hollywoodským filmům, které vznikly v posledních letech, stále populárnější. Příběhy baví i dospělé, cílovou skupinou nicméně zůstávají teenageři. Právě pro ně je určeno zítřejší setkání v prostorách jazykové agentury Channel Crossings v Radotíně.


Děti se setkají se známým komiksovým autorem


Na mladé fanoušky komiksu se bude těšit kreslíř a ilustrátor Pavel Kopl. Do podoby komiksu převedl například slavné příběhy Krále Artuše nebo Tří mušketýrů. Jedním z jeho nejznámějších děl jsou Štěky Broka Špindíry. 

Kromě tvorby komiksu bude pro děti připravena i vzdělávací část. Hravou formou si mohou procvičit angličtinu prostřednictvím deskových nebo online her k nové sadě učebních materiálů Labyrinth. Podrobnější informace o akci se dozvíte v kulturní pozvánce pod článkem.

Odpoledne s komiksem v CHC Radotín

25.01.2016 - 13:00

Radotín - Chceš si zahrát jazykové hry, seznámit se s Laurou a Davidem a vytvořit si pod vedením známého kreslíře svůj vlastní komiks? Jazyková agentura Channel Crossings pořádá v pondělí 25. ledna odpoledne akci určenou starším dětem, na které se mimo jiné osobně setkají se známým kreslířem komiksů a...
Více o akci

Čtěte také:


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru