V Klánovicích bude mít přednášku Zdeněk Macura, neúspěšný zachránce Ivety Bartošové

Zdeněk Macura
  |  

Do klánovického Time Baru zavítá Zdeněk Macura, který proslul jako neúspěšný zachránce zpěvačky Ivety Bartošové. Chce zde přednášet o tricích tyranů.

 

Zdeněk Macura – samozvaný odborník na domácí násilí

Zdeněk Macura se také zajímal o problematiku domácího násilí. Pro ženy například plánoval vystavět domky z palet, kam by se mohly před agresorem uchýlit. Nyní chystá přednášku s názvem Jak fungují triky tyrané a manipulátorů, neboť se prý v této problematice cítí neuvěřitelně zběhlý: „Své poznatky bych si určitě neměl nechat jen pro sebe a proto tato přednáška. Snad se nebudu příliš chválit, když si troufnu říct, že jsem možná jedniný muž v této zemi (možná na celém světě ), který dané problematice skutečně do hloubky rozumí,“ kasá se poněkud neskromně Zdeněk Macura.

 

Za vstup se neplatí

Pokud byste měli přesto o přednášku zájem, dostavte se v sobotu do klánovického Time Baru (Zdeněk Macura na pozvánce mylně uvádí, že se jedná o Klánovice u Prahy) v Kunčické ulici. Pro velký zájem se uskuteční ve třech časech a to v 18., 20., a 22. hodin. Vstup se neplatí, ale lze čekat, že kvůli mediálnímu zájmu o jeho osobu bude celkem narváno. Přednášku doprovodí zpěvem další bývalý partner Ivety Bartošové Domenico Martucci. Zdeněk slibuje: „Přednáška není dlouhá, určitě zajímavá, poučná, srozumitelná.“ Pokud nestihnete, nezoufejte, Zdeněk slibuje, že budou následovat další!  


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru