V Radotíně je vyhodili z vlaku. Bez náhradního spoje

Zobrazit fotogalerii (2)
  |  

Na trati 171 mezi Prahou a Berounem se opět vyskytl problém. Cestující, kteří měli brzy ráno namířeno do Prahy, se místo pohodlné cesty vlakem mačkali v autobuse. Jak dlouho výluka potrvá?

Autobusy jsou v provozu

„Ráno jsem jela vlakem z Černošic a vyhodili nás bez náhrady v Radotíně,“ napsala nám krátce po deváté hodině ranní naše čtenářka. „Zatím není náhradní doprava, jezdí se městským autobusem č. 244.“

Problém na trati se vyskytl zhruba od půl deváté. Jedná se o poruchu trakčního vedení. Podle informací Českých drah vlaky mezi Radotínem a Smíchovem nepojedou zhruba do 10:30.

V úseku Radotín – Smíchov a zpět už by nyní měla jezdit náhradní autobusová doprava. V uvedených úsecích nejedou konkrétně tyto vlaky: vlak Os 8819 v úseku Praha Radotín – Praha hl. nádraží, vlak Os 8820 v úseku Praha hl. n. - Beroun, vlak Os 8823 v úseku Beroun - Praha Smíchov.

Na trati 171 se vyskytl problém již před dvěma dny. Jednalo se o závadu na trati mezi Berounem a Karlštejnem. Více ve článku Vlaky na trati Beroun - Praha nabírají zpoždění.

Na další trati z Prahy do Berouna se chystá zhruba 14denní výluka již od příštího pondělí 22. února.