Zloději na Slapech ukradli lodní motory za více než 1,5 milionu

Zobrazit fotogalerii (11)
21.02.2016 - 07:31   |  

Ke krádežím ve skladovacích halách docházelo pravidelně vždy o víkendu. Lapkové se museli napakovat. Dohromady zmizelo 22 motorů a řada dalších věcí.

Za použití násilí se dostali dovnitř

Opravárenské a skladovací haly na Slapech se staly terčem zlodějů. Ti poprvé zaútočili někdy v době od večera 30. ledna do pondělního rána 1. února. Nezastavila je ani řádně zamčená plechová data. Za použití násilí se dostali dovnitř. Z objektu zmizelo šest lodních motorů, dvě převodovky a další nářadí a příslušenství. Škoda se rázem vyšplhala téměř na milion. Policie ji vyčíslila na 900 tisíc korun.

V noci z pátku 12. na 13. února řádili zloději znovu. Tentokrát jim stálo v cestě ještě oplocení, ale jinak se scénář opakoval. Násilně otevřeli jak bránu do pozemku, tak vrata haly. S sebou si odnesli 16 lodních motorů a opět různé nářadí. Škoda se vyšplhala na 750 tisíc korun.

Policie žádá o pomoc případné svědky. Na kriminalisty se mohou obrátit na služebně obvodního oddělení v Jílovém u Prahy, telefonním čísle 702 207 609 nebo lince 158. Tipy ukradených motorů si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Čtěte také: 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru