V Kladně řádil nahý vlkodlak

Takhle dopadlo policejní auto po řádění "vlkodlaka".
11.03.2016 - 15:07   |  

Pomatený muž pronásledoval kolemjdoucí, proskakoval skleněné výplně a ničil zaparkovaná auta. Také se rozběhl proti policejnímu vozu a skočil na přední sklo. Své chování vysvětlil tím, že je vlkodlak.

Venku běhá agresivní naháč

Pondělní noc v Kladně působila jako z béčkového filmu. Strážníkům volalo několik lidí, že v okolí náměstí Sítná pobíhá nahý zmatený muž. Než přijela hlídka, vyběhl například z Domu kultury a pronásledoval kolemjdoucí muže. Proskočil několika skleněnými výplněmi, zničil vybavení jednoho baru a vyřádil se na pěti zaparkovaných autech.

Čtěte také: Vykonal velkou potřebu přímo před strážníky

 

Zničil policejní auto. Zraněný se ještě pral se strážníky

Když uviděl policejní vůz v Brněnské ulici, rozběhl se proti němu. Vyskočil na kapotu a koleny skočil na čelní sklo auta. Celý pořezaný se poté vrhl na vystupujícího strážníka. Začal ho mlátit pěstmi a kopat jako smyslů zbavený. Strážníci museli použít teleskopický obušek, aby šílence zpacifikovali.

Čtěte také: Den po propuštění z vězení masturboval v Dobříši na veřejnosti

 

Tvrdil, že je vlkodlak

Když se jim konečně podařilo nasadit mu pouta, předali ho lékařům. Kvůli svému řádění měl řezné rány všude po těle. Při rvačce s ním se lehce zranili i oba strážníci. Po ošetření tvrdil, že je vlkodlak. Šílený nahatý vlkodlak skončil v péči psychiatrů.

Čtěte také: Smrti na kolejích unikl jen o vlásek


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru